Програми короткострокових семінарів
з підвищення кваліфікації
-
"АДМІНІСТРАТИВНІ ПРОЦЕДУРИ ТА НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ"
Мета програми семінару: розвиток основних складових когнітивного, функціонального та ціннісного компонентів професійної компетентності державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, необхідних для здійснення адміністративних процедур та забезпечення якості адміністративних послуг, налагодження співпраці між державним і недержавним секторами у сфері надання якісних послуг населенню.
2. "АНАЛІЗ ПОЛІТИКИ. ПІДГОТОВКА АНАЛІТИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ"
Мета програми семінару: розвиток політичної, правової та управлінської компетенцій щодо аналізу державної політики та підготовки аналітичних документів.
3. "АНАЛІЗ ТА ФОРМУВАННЯ ПОЛІТИКИ"
Мета програми семінару: розвиток політичної, правової та управлінської компетенцій щодо проблем аналізу політики та підготовки аналітичних документів; розвиток професійної компетентності та засвоєння знань щодо основних теоретичних підходів до аналізу державної політики
4. "АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ МОДЕРНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ"
Мета програми семінару: розвиток основних складових когнітивного, функціонального та інструментального компонентів професійної компетентності, які забезпечують здатність використовувати засоби антикризового управління в умовах реформування засад державної політики.
5. "БЕЗПЕКА ТА МІГРАЦІЯ: ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКИ ТА ВЗАЄМОВПЛИВИ"
Мета програми семінару: огляд безпекового підходу до міграцій, що набув достатнього розвитку в зарубіжній науковій літературі, аналіз взаємозв’язку міграції та безпеки, оцінка політичних рішень, що приймаються для запобігання викликам міжнародної міграції у сфері безпеки.
6. "СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО ЯК ІНСТРУМЕНТ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ"
Мета програми семінару: підготовка управлінців,здатних:моделювати та керувати процесами розвитку, досягати стратегічних цілей і результатів роботи в органах влади.
7. "СТРАТЕГІЇ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ"
Мета програми семінару: модернізація та потенціювання когнітивних та концептуальних складових професійної компетентності в сфері управління змінами економічного сектору державної політики в умовах глобалізації.
8. "СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА ПРОЕКТНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В ОРГАНАХ ВЛАДИ"
Мета програми семінару: підготовка управлінців, здатних моделювати та керувати процесами розвитку, досягати стратегічних цілей і результатів роботи в органах влади.
9. СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ уКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «сТРАТЕГІЯ РЕФОРМ – 2020»
Мета програми семінару: розвиток основних складових когнітивного та функціонального компонентів професійної компетентності, які забезпечують здатність реалізовувати стратегічні пріоритети розвитку України відповідно до Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020».
10. "УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ПРОГРАМАМИ. МОНІТОРИНГ ТА ОЦІНЮВАННЯ"
Мета програми семінару: оволодіння системою знань і умінь, які складають професійну компетентність, необхідну для ефективного управління державними програмами та здійснювати моніторинг і оцінювання у діяльність щодо реалізації стратегії, програми чи проекту.
11. "УПРАВЛІНСЬКА РИТОРИКА ТА ОРАТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ ЛІДЕРА"
Мета програми семінару: розвиток основних складових функціонального та ціннісного компонентів професійної компетентності, які складають основу культури українського усного та писемного ділового мовлення, а також оволодіння вміннями ораторського мистецтва та підготовки організаційно-розпорядчих документів.
12. "ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ. SMART - ТЕХНОЛОГІЇ"
Мета програми семінару: підвищення загального рівня цифрової грамотності публічних службовців, презентація новітніх можливостей Інтернету, інноваційних технологій та сервісів Google для публічних службовців.