ПРАЦІВНИКИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ,

ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ФІНАНСОВОЇ СФЕРИ УПРАВЛІННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАВЕРШИЛИ НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМАМИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ 

      В Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України завершилось навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації для працівників Апарату Верховної Ради України, органів виконавчої влади фінансової сфери управління та інформаційної політики.

       Підводячи підсумки, директор Інституту Валентина Гошовська подякувала слухачам за активність і співпрацю під час навчання та висловила сподівання, що отриманні знання стануть міцним фундаментом для подальшого професійного розвитку й здійснення ефективного управління в органах влади. “Навчання в Інституті проводилося за сучасними програмами, розробленими з урахуванням загальноєвропейських стандартів та на засадах сучасних підходів до підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. Такі програми покликані сприяти впровадженню модернізаційних реформ України та вирішенню проблем збереження національних інтересів, здійсненню ефективного управління на центральному і регіональному рівнях в умовах суспільно-політичних змін та процесу євроінтеграції України, налагодженню ефективної взаємодії органів влади з інститутами громадянського суспільства”, зазначила Валентина Гошовська.

   З метою забезпечення інноваційної складової підвищення кваліфікації під час навчання в Інституті використовувались інтерактивні технології та новітні форми занять: тематичні зустрічі, круглі столи, проблемні лекції, інтерактивні семінари-практикуми, практичні та виїзні заняття, обміни досвідом, тренінги, дискусії, майстер-класи.

     Грунтовний аналіз стану справ та вироблення перспективних напрямів розвитку відповідних галузей було здійснено за участі керівних працівників центральних органів влади та провідних вчених.

    Упродовж навчання науково-педагогічні працівники Національної академії провели тренінги: “Сучасне управлінське лідерство” (Людмила Пашко); “Коучинг особистісного розвитку державного службовця” (Валентина Гурієвська); “Реалізація громадських компетентностей в системі державного управління” (Інна Сурай); “Проектний менеджмент у діяльності органів влади” (Григорій Борщ, Олексадр Титаренко); “Публічний виступ як інструмент кар’єрного зростання” (Тетяна Єгорова); “Етичні аспекти ділового спілкування” (Наталія Алюшина); “Культура мислення управлінця” (Світлана Бронікова).

       У ході роботи круглих столів обговорювались питання історичної пам’яті та сучасної інформаційної політики за участю завідувача відділу української історіографії Інституту історії України НАН України Олександра Удода та заступника начальника управління популяризаційно-просвітницької роботи Українського інституту національної пам’яті Сергія Громенка. Сучасний стан та розвиток інформаційних технологій в Україні слухачі розглянули спільно з представників Департаменту технічного захисту інформації Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України ОлексіяГавриленка, Романа Грохольського, Віктора Воронова та Романа Сагайдака.

     На базі центрального офісу Державної казначейської служби України для заступників начальників головних управлінь ДКСУ в регіонах відбулося виїзне заняття “Фінансові ресурси держави” за участю директора Департаменту фінансових ресурсів Ольги Зварич.

      У період з 12 по 21 травня 2015 року в Інституті відбулись тематичні короткострокові семінари, зокрема:

    • “Децентралізація фінансів: зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування”                (12-13 травня);

    • “Аналіз політики. Підготовка аналітичних документів”   (13-14 травня);

    • “Стратегічні пріоритети розвитку України” (14-15 травня);

  • “Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з громадськістю” (18-19 травня);

    • “Етичні засади державної служби. Реалізація Закону України ”Про очищення влади”  (20-21 травня).

     З метою здійснення контролю результатів навчання в Інституті проведено підсумкове тестування та анкетування слухачів професійної програми підвищення кваліфікації, аналіз яких засвідчив високий рівень задоволеності слухачів організацією і проведенням навчального процесу. Знання та вміння, які були отримані слухачами під час навчання, будуть на їх думку, використані при плануванні та організації роботи, прийнятті управлінських рішень, організації аналітичної роботи та забезпеченні підготовки документів.

     На завершення навчання в Інституті слухачі отримали свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now