Розпочалась друга навчальна сесія із професійного розвитку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"

25 листопада 2013 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України розпочалася навчальна сесія осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації", яка завершує реалізацію заходів, передбачених на перший рік їх професійного розвитку. Метою навчання є підготовка висококваліфікованих керівників до роботи у пріоритетних сферах державного управління, креативних лідерів, здатних забезпечити ефективність державної політики та реалізацію комплексних реформ, започаткованих Президентом України Віктором Януковичем.

У відкритті навчання взяли участь заступник Керівника Головного управління - керівник управління з питань кадрової політики Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Олександр Касянюк, заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Володимир Яловий, в.о. Голови Національного агентства України з питань державної служби Юлія Ковалевська, президент Національної академії Юрій Ковбасюк, директор Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Валентина Гошовська.

У рамках навчальної сесії за участю вищих посадових осіб держави, фахівців-практиків, провідних науковців та тренерів передбачені тематичні зустрічі, круглі столи, практичні заняття за напрямами, тренінги, виїзне заняття в Сесійному будинку Верховної Ради України.

Упродовж тижня будуть обговорені питання формування і реалізації зовнішньої та внутрішньої політики України, її політико-правового розвитку у загальноєвропейському просторі; реалізації державної політики у пріоритетних сферах державного управління та системних реформ в Україні, ініційованих Президентом України, а також стратегії державної кадрової політики та особливостей реформування інституту державної служби і служби в органах місцевого самоврядування в умовах модернізації країни; впровадження нових підходів до управління персоналом в органах державної влади, використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у професійній діяльності та інші.

Навчання завершиться підведенням підсумків професійного розвитку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації", у 2013 році та обговоренням плану заходів на 2014 рік.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now