Про підсумки

роботи Інституту підвищення кваліфікації

керівних кадрів

у І півріччі 2015 року

2 липня 2015 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулося чергове засідання Вченої ради академії. На засіданні, роботу якого розпочав президент Національної академії Юрій Ковбасюк, було розглянуто та прийнято рішення з важливих питань, що стосуються діяльності закладу.

    Директор Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії Валентина Гошовська поінформувала членів Вченої ради про підсумки роботи Інституту у І півріччі 2015 року. В своєму виступі Валентина Андріївна зазначила, що упродовж цього періоду в Інституті забезпечено підвищення кваліфікації 2980 осіб при планових показниках 2301. Фінансування підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у 2015 році здійснюється відповідно до кошторисів витрат, затверджених у Державних контрактах.

        За  словами  Валентини  Гошовської,  Інститут  значну  увагу  зосереджує  на  підвищенні кваліфікації керівників місцевих органів влади. Зокрема, у І півріччі 2015 року в Інституті підвищили кваліфікацію 541 особа, які працюють в місцевих органах влади, що майже на 70 % більше, ніж у відповідний період минулого року   (317 осіб).

      З метою ефективної реалізації навчальних заходів з підвищення кваліфікації та забезпечення їх інноваційної складової в Інституті активно запроваджуються інтерактивні технології навчання та новітні форми занять. З метою підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Інститутом запроваджено дистанційне навчання за сегментною моделлю, яка поєднує очну та дистанційну форми навчання. Для реалізації такої моделі Інститутом спільно з кафедрами Національної академії розроблено три нові професійні програми підвищення кваліфікації, погоджені Нацдержслужбою України, для навчання голів районних державних адміністрацій; уперше прийнятих на державну службу державних службовців та новообраних посадових осіб місцевого самоврядування; керівників та організаторів навчання закладів системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

      У частині здійснення інформаційно-комунікативних заходів та іміджево-презентаційної діяльності Інститутом третій рік поспіль видається електронна версія Інформаційного бюлетеня про навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування в Інституті та регіональних інститутах державного управління Національної академії.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now