Зустріч Голови Верховної Ради України Володимира Рибака зі слухачами Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів, майбутніми магістрами за спеціальністю "Парламентаризм та парламентська діяльність"

9 жовтня 2013 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України відбулася тематична зустріч Голови Верховної Ради України Володимира Рибака з головами районних рад та іншими слухачами Інституту, в якому щорічно проходять підвищення кваліфікації близько 3 000 державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування І-ІV категорій посад.

У межах цього заходу також відбулась зустріч Голови Верховної Ради України з науково-педагогічним колективом та майбутніми магістрами за спеціальністю "Парламентаризм та парламентська діяльність" єдиної в Україні кафедри парламентаризму та полiтичного менеджменту Національної академії.

Володимир Рибак поінформував про найважливіші законопроекти, які нині розглядає Верховна Рада України, та наголосив на необхідності консолідації різних політичних сил і всіх гілок влади навколо єдиної цілі - побудови демократичної європейської держави. Сьогодні вже очевидно, що угода про асоціацію України з ЄС буде підписана, оскільки Україна у повному обсязі виконує всі необхідні вимоги. Разом з тим, оскільки Росія є нашим стратегічним партнером, життєво необхідно забезпечити ефективну співпрацю України з Митним союзом за формулою "3+1".

Щодо Програми економічних реформ Президента України Голова Верховної Ради України зазначив, що законодавче забезпечення її реалізації є основним завданням Парламенту, а відповідальність за її ефективне виконання покладається на органи представницької та виконавчої влади усіх рівнів. При цьому реформи повинні бути спрямовані на підвищення добробуту кожної громади, і тут важливо не нашкодити, як це іноді трапляється при необґрунтованому закритті освітніх і медичних закладів. У цьому контексті слід провести децентралізацію управління і фінансової системи для наділення необхідними повноваженнями органів місцевого самоврядування.

У своєму виступі Голова Верховної Ради України не обійшов і проблему корупції, зазначивши, що її в першу чергу потрібно вирішувати шляхом неухильного дотримання антикорупційного законодавства.

Зустрічі пройшли в атмосфері конструктивного діалогу. Слухачі Інституту, науковці та слухачі кафедри парламентаризму та політичного менеджменту отримали вичерпні відповіді на запитання щодо реалізації адміністративно-територіальної та земельної реформ, фінансування соціальних програм, розвитку інфраструктури в Україні, організації діяльності законодавчого органу, доцільності його реформування та інші.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now