НАВЧАННЯ В ІНСТИТУТІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ

 

      14 квітня 2015 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України розпочався цикл навчання за професійними програмами підвищення працівників Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України; керівників структурних підрозділів Міністерства соціальної політики України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної служби України з питань праці, Пенсійного фонду України, Державної екологічної інспекції України, а також керівників та викладачів навчальних закладів системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Відкриваючи навчання, директор Інституту Валентина Гошовська привітала слухачів з Великодніми святами і, зосередивши увагу на організації навчання, зазначила, що усвідомлюючи відповідальність, яку покладає наше суспільство сьогодні на органи державної влади, колектив Інституту спрямовує зусилля на здобуття слухачами знань і умінь, необхідних для підвищення результативності менеджменту у органах державної влади. При формуванні змісту навчання особлива увага приділяється питанням впровадження пропонованих Президентом України реформ, закладених в Стратегію-2020, здійсненню ефективного управління на центральному і регіональному рівнях та налагодженню плідної взаємодії органів влади з інститутами громадянського суспільства.

Під час занять будуть висвітлені питання, пов’язані із суспільно-політичними змінами в Україні, євроінтеграцією України, реалізацією Законів України “Про очищення влади” та “Про засади запобігання та протидії корупції”, безпековою політикою України, ситуацією в зоні АТО та утворенням військово-цивільних адміністрацій.

Водночас директор Інституту ознайомила слухачів з основними завданнями та пріоритетними напрямами роботи Інституту і Національної академії, побажала продуктивної і цікавої співпраці під час підвищення кваліфікації та запросила слухачів на навчання в Національній академії, зазначивши, що вже здійснюється прийом документів з 1 квітня та буде тривати до 29 травня 2015 року. В червні відбудуться вступні іспити для абітурієнтів – майбутніх магістрів державного управління.

У рамках першого навчального дня професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії  Інна Сурай висвітлила особливості модернізаційних процесів в державній службі в контексті реалізації положень стратегії сталого розвитку “Україна – 2020”, акцентувавши увагу на Проекті Закону про державну службу № 2490 від 30 березня 2015 року, ініціатором якого виступає Кабінет Міністрів України. Закон визначає принципи, правові та організаційні засади забезпечення публічної, професійної, політично неупередженої, ефективної, підзвітної, орієнтованої на громадян державної служби, яка функціонує в інтересах держави і суспільства, а також можливість реалізації громадянами України права рівного доступу до державної служби, що базується на їх особистих якостях та досягненнях.

 Під час зустрічі із професором кафедри державної політики та суспільного розвитку Національної академії Лілією Гонюковою слухачі розглянули основні принципи формування та впровадження гендерної політики, гендерні стереотипи, законодавче підґрунтя з рівності чоловіків і жінок в усіх сферах життя та державну політику з реалізації ліквідації дискримінації та досягнення рівноправності статей.

Заступник начальника Управління аналітичного забезпечення – завідувач відділом наближення законодавства України до права ЄС Урядового офісу з питань європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України Алла Джунь ознайомила слухачів з пріоритетами та ходом реалізації євроінтеграційної політики України.

Про сучасні шляхи модернізації системи соціального захисту населення України керівникам структурних підрозділів Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з питань праці та Пенсійного фонду України розповіла професор кафедри соціальної і гуманітарної політики Національної академії Мілена Кравченко.

Цього ж дня для керівників, спеціалістів центральних, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування розпочався дводенний тематичний короткостроковий семінар: “Публічні фінанси”, під час якого відбулися тематичні зустрічі із начальником відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту Міністерства фінансів України Володимиром Королем, завідувачем відділу місцевих фінансів Академії фінансового управління Міністерства фінансів України Олександром Шишком, доцентом кафедри соціальної структури та соціальних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Олегом Мазуриком та доцентом кафедри управління національним господарством та економічної політики Національної академії Лесею Ільченко-Сюйвою.

Упродовж наступних двох тижнів в Інституті відбудуться тематичні короткострокові семінари, зокрема:

 

  • “Лідерство у місцевому самоврядуванні” (за сприянням Програми Ради Європи “Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні”) (16-17 квітня);

  • “Охорона та збереження довкілля в контексті сталого розвитку” (20-21 квітня);

  • “Психологічні основи ефективного управління” (22-23 квітня).

З 17 по 19 квітня 2015 року в Інституті буде здійснюватись підвищення кваліфікації новопризначених голів районних державних адміністрацій.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now