Питання реалізація державної кадрової політики та гендерного компоненту державного управління обговорено під час тематичного семінару 

      В Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України 04-05 червня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар-тренінг на тему “Реалізація державної кадрової політики. Гендерний компонент державного управління”, в ході якого слухачі отримали ґрунтовні знання, навички та вміння з питань державної кадрової політики, ролі та місця кадрових служб в організаційній структурі органів державної влади, гендерної рівності, управлінської та корпоративної культури, оптимальних стилів керівництва, досягнення високого рівня розвитку людського потенціалу, мотивації та стимулювання державних службовців до саморозвитку, диференціації персоналу.

         З метою забезпечення практичної складової навчального процесу упродовж двох днів учасникам семінару була запропонована тренінгова форма навчання спрямована на стимулювання слухачів до подальшого особистісного розвитку, розкриття потенціалу кожного із учасників, та направлена на те, щоб кожен зміг відчути себе унікальною творчою особистістю, здатною самостійно вирішувати завдань, проявляти ініціативу, здійснювати свідомий вибір, брати на себе відповідальність й приймати рішення.

Під час тренінгу з питань розвитку управлінської компетентності державного службовця за участю провідних наукових співробітників Інституту психології імені Г.С.Костюка Національної академії педагогічних наук України Тетяни Яблонської та Наталії Дембицької у форматі активної взаємодії обговорювались основні підходи до оцінки ефективності управління, психологічна сутність управління, причини ділових невдач в організації, система внутрішньо мотивованих характеристик особистості від компетенцій до професійної компетентності працівника до управлінської компетентності керівника, сутність функцій управління, стратегія забезпечення мотивації працівників.

       Доцент   кафедри   культурології   Інституту  філософської  освіти  і  науки  Національного   педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Інна Гурова провела семінар-тренінг на тему “Український менталітет та його врахування в реалізації державної кадрової політики”.

     Питання реформування державної служби у частині його нормативно-правового забезпечення окреслив директор Департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення Національного агентства України з питань державної служби Андрій Заболотний.

       Актуальні проблеми кадрової політики висвітлила у форматі лекції-дискусії докторант кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Національної академії Ірина Грищенко, яка акцентувала увагу на демографічному чиннику в управлінні персоналом та на особливостях мотивації державних службовців. Етичну складову державної служби слухачі розглянули під час тематичної зустрічі з Тетяною Василевською, професором кафедри державної служби та кадрової політики Національної академії.

У ході лекції з аналізом конкретних ситуацій на тему формування та впровадження гендерної політики професор кафедри державної політики та суспільного розвитку Національної академії Лілія Гонюкова висловили свої думки стосовно встановлення гендерної рівності в Україні.

    Також учасники семінару взяли участь у круглому столі, присвяченому реалізації конституційних прав громадян України, який був ініційований та проведений кафедрою парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії.

         Результатом роботи семінару стало підведення підсумків, анкетування та вручення учасникам свідоцтв.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now