Навчання в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України

В Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут)

08 вересня 2014 року розпочався черговий цикл навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації голів районних рад, працівників Апарату Верховної Ради України, керівників структурних підрозділів Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, відповідних структурних підрозділів обласних, Київської міської державних адміністрацій, Державної служби інтелектуальної власності України, Державного агентства з питань електронного урядування України, Державної інспекції навчальних закладів України, Державної служби статистики України.

У відкритті навчання взяли участь Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк. У вступному слові директор Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів, завідувач кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії Валентина Гошовська зазначила, що навчання буде проводитись за оновленими програмами, розробленими з урахуванням змісту основних компонентів професійної компетентності вищих керівних кадрів сфери державного управління, “Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки”, “Стратегії реформ - 2020”, інших нормативно-правових актів. Навчальні заняття, підкреслила Валентина Гошовська, запропоновані слухачам упродовж двох тижнів, покликані сприяти здобуттю знань і умінь, необхідних для здійснення ефективного управління на державному і регіональному рівнях; ефективній реалізації реформ Президента України, формуванню професійної й ефективної системи державного управління; модернізації інституту державної служби, впровадженню сучасних ефективних технологій управління персоналом в органах влади.

Презентуючи слухачам проект нової редакції Закону України “Про державну службу”, Костянтин Ващенко звернув увагу на відображені в ньому прогресивні вітчизняні напрацювання та успішний досвід реформ у європейських країнах. Принциповими новаціями нової редакції законопроекту є розмежування політичних та адміністративних посад, врегулювання статусу державного службовця, виключно конкурсні процедури добору кандидатів та гарантування рівного доступу до державної служби, об’єктивні можливості кар’єрного зростання, посилення персональної відповідальності за виконувану роботу, поєднання системи винагород з оцінкою ефективності роботи. Визначальними принципами проекту є утвердження патріотизму у діяльності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування та впровадження громадського контролю. Як зазначив посадовець, проект закону враховує всі позитивні моменти попередньої редакції закону та доповнений фундаментальними напрацюваннями, які посилять його антикорупційну дію.

Президент Національної академії Юрій Ковбасюк поінформував про основні досягнення академії та ознайомив слухачів із сучасним її розвитком, спрямованим на посилення ролі навчального закладу в системі навчання професійних управлінців нової генерації. За словами Юрія Ковбасюка, саме з цією метою у складі Національної академії утворено нові навчально-наукові інститути: Інститут вищих керівних кадрів; Інститут "Вища школа державного управління"; Інститут державної служби та місцевого самоврядування, навчання в яких є запорукою ефективної роботи на всіх рівнях державного управління.

Розкриваючи напрями реалізації державної політики у сфері національної безпеки перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак зазначив, що найважливішим питанням сьогодення є забезпечення обороноздатності України, її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності кордонів. Для цього керівництвом держави, Уряду та оборонного відомства за останні місяці проведено значну роботу, зокрема, щодо матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України. В умовах ведення гібридної війни Україна має впроваджувати виважену та збалансовану державну політику у сфері національної безпеки. Також посадовець відзначив велике значення для обороноздатності України волонтерського руху, який надав військам змогу розв’язати багато проблем матеріального та соціально-побутового характеру.

В Інституті передбачено проведення тематичних зустрічей, круглих столів, обміну досвідом, практичних занять за участю як провідних науковців Національної академії, так і керівників центральних органів виконавчої влади.

У рамках навчання в Інституті заплановано проведення тематичних короткострокових семінарів:

–        “Європейська інтеграція України” (07 – 08 жовтня);

–        “Забезпечення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування” (09 – 10 жовтня);

–        “Застосування сучасних освітніх технологій в системі підвищення кваліфікації” (13 – 14 жовтня);

–        “Етичні засади державної служби. Запобігання та протидія корупції” (15 – 16 жовтня).

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now