Адміністративні процедури та практичні аспекти надання адміністративних послуг обговорювались під час тематичного короткострокового семінару

    В Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії    державного    управління    при    Президентові   України 8-9 червня 2015 року для керівників та спеціалістів центральних, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування проведено тематичний короткостроковий семінар “Адміністративні процедури та надання адміністративних послуг” за участю представників місцевих органів виконавчої влади, практиків, фахівців-експертів з надання адміністративних послуг, науковців.

    Відповідно до навчальної програми семінару в Інституті заняття проходили у форматі тематичних зустрічей з елементами практичних та виїзного занять, лекцій.

  З правовими засадами адміністративної діяльності в Україні слухачів семінару ознайомила доцент кафедри соціології та соціально-гуманітарних дисциплін Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України Наталія Серьогіна. Зокрема, експерт розповіла про нормативно-законодавчі акти, які регулюють дозвільну систему у сфері господарської діяльності і встановлюють порядок діяльності дозвільних органів, уповноважених видавати документи дозвільного характеру й державних адміністраторів та останні зміни до законів щодо спрощення умов ведення бізнесу.

   Окрім того, під час занять слухачі взяли участь в обговоренні особливостей надання адміністративних послуг органами державної влади та органами місцевого самоврядування (начальник управління з навчальної роботи Національної академії Володимир Сороко), інституційного регулювання торгівлі послугами в європейському контексті (професор кафедри світового господарства і міжнародних економічнихвідносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ріта Заблоцька), зарубіжного та вітчизняного досвіду надання електронних послуг (доцент кафедри інформаційної політики та електронного урядування Національної академії Ілона Клименко).

Практичні аспекти надання адміністративних послуг розкрив керівник апарату Солом’янської районної державної адміністрації у місті Києві Петро Макаренко.

   У рамках семінару організовано виїзне заняття на базі Центру надання адміністративних послуг м. Києва. Начальник Управління (Центру) надання адміністративних послуг апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Наталія Шамрай та заступник начальника Управління (Центру) надання адміністративних послуг – начальник відділу по координації роботи центрів надання адміністративних послуг районних в м. Києві державних адміністрацій – державний адміністратор Наталія Ткач ознайомили учасників із структурою, принципами, завданнями та організаційною системою Центру, новаціями та досягненнями у сфері надання адміністративних послуг на рівні м. Києва; презентували роботу електронних сервісів: он-лайн консультації, архітектура, інформаційне та технологічне забезпечення веб-порталу Центру, перелік послуг. Під час зустрічі Наталія Шамрай наголосила, що прозорість та доступність послуг, які надаються державою та органами місцевого самоврядування громадянам, є важливою складовою реформ, використання електронних систем при наданні адміністративних послуг – запорука успіху в боротьбі з корупцією та розширення сервісних можливостей для громадян.

  Учасники семінару відвідали структурні підрозділи Центру, простежили етапи надання послуг, обмінялись досвідом, отримали необхідну інформацію та практичні рекомендації, які зможуть використати у своїй професійній діяльності.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now