У  рамках  першого  навчального  дня  завідувач  кафедри  філософії, теорії та історії державного управління Національної академії Радмила Войтович висвітлила питання формування ефективного інституту державної служби та позитивного іміджу органів влади в контексті реалізації “Стратегії реформ – 2020”. За словами науковця, новий Закон України «Про державну службу» призведе до зміни інституційного дизайну державної служби та підвищенню рівня її демократизації.

         Керівник Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України Василь Борденюк ознайомив слухачів із особливостями законотворчого процесу в Україні та конституційними змінами щодо територіального устрою і місцевого самоврядування.

      Шляхи  вдосконалення  виборчого законодавства  в  Україні  розкрив  професор  кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії Ростислав Марчук, акцентувавши увагу на особливостях проведення місцевих виборів відповідно до нових вимог Закону України “Про місцеві вибори”.

         Упродовж двох тижнів в Інституті відбудуться тематичні короткострокові семінари, зокрема:

  • “Загальнонаціональні  пріоритети  та  регіональні особливості  соціогуманітарного розвитку в контексті євроінтеграційних процесів. Вимушена міграція в Україні” (08-09 вересня);

      • “Політичне лідерство. Лідерство в управлінській діяльності” (10-11 вересня);

      • “Психологічні основи ефективного управління” (14-15 вересня);

    • “Управлінська риторика. Культура ділового мовлення як інструмент кар’єрного зростання державного службовця” (16-17 вересня).

    Навчальний курс передбачає зустрічі із керівниками органів виконавчої влади, практичні заняття, інтерактивну рольову взаємодію і роботу в групах, під час якої слухачі зможуть ініціювати обговорення проблемних питань; проведення тренінгів провідними експертами-практиками для отримання навичок з прийняття управлінських рішень, ділового спілкування в органах державної влади, публічного виступу, вироблення продуктивного мислення управлінця та ефективного використання лідерських якостей, необхідних для забезпечення реалізації реформ у державному управлінні з використанням кращих світових стандартів та інтеграції нашої країни до Європейського Союзу.

7 вересня 2015 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України розпочалось навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації для працівників сфери державної та архівної служби, охорони здоров’я, а також двох груп уперше прийнятих на державну службу державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування I-IV категорій посад органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування усіх рівнів, одна з яких буде проходити другий етап навчання за дистанційною формою.

 

РОЗПОЧАЛОСЬ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ СФЕРИ ДЕРЖАВНОЇ ТА АРХІВНОЇ СЛУЖБИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ, УПЕРШЕ ПРИЙНЯТИХ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now