Налагодження співпраці між Університетом Прикладного Менеджменту Федеративної Республіки Німеччини та Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів

Національної академії державного управління при Президентові України

          14 травня 2015 року відбулася робоча зустріч представників Університету Прикладного Менеджменту  (м. Мангайм, Федеративна Республіка Німеччина) та Національною академією державного управління при Президентові України, під час якої було підписано лист про наміри між Національною академією та Університетом Прикладного Менеджменту, головна ціль якого – підвищення кваліфікації для керівних співробітників у галузі управління комунальним господарством на базі Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії. В рамках проекту “Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством” Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів в партнерстві з Університетом Прикладного Менеджменту та з Міністерством закордонних справ Німеччини планує розробити та впровадити програму підвищення кваліфікації для керівників у галузі управління комунальним господарством з України.

              У робочій зустрічі взяли участь президент Університету Прикладного Менеджменту Франц Егле,  президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк, директор Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Валентина Гошовська, перший заступник директора Інституту Наталія Ларіна та головний спеціаліст Інституту Ірина Поліщук та координатор програми співробітництва Наталія Бєлова.

        Під час зустрічі Франц Егле зазначив, що метою програми є професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством. Зважаючи на те, що керівні спеціалісти комунальних установ є невід’ємною складовою сталого розвитку економіки та підвищення стандартів життя, є потреба забезпечити підвищення кваліфікації стандартам європейського та світового освітнього простору, тому для такої співпраці було обрано саме Інститут підвищення керівних кадрів Національної академії.

           В ході обміну думками Валентина Гошовська висловила сподівання на подальшу довгострокову співпрацю та подякувала за таку необхідну для країни ініціативу, яка буде здійснюватися у рамках проекту “Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством”.

      Передбачається підготовка за сертифікованими семінарами, а також тижневе стажування у Федеративній Республіці Німеччини. Потенційними учасниками програми є керівні співробітники муніципалітетів.