Національну академію відвідав Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські

6 листопада 2013 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України відбулася тематична зустріч Посла, Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Яна Томбінські "Партнерство України та ЄС - від рішень до практичних дій: досвід, проблеми, перспективи" з головами районних державних адміністрацій, працівниками Апарату Верховної Ради України, іншими слухачами, які проходять навчання в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії, а також слухачами Вищої школи державного управління, представниками кафедри парламентаризму та політичного менеджменту, співробітниками Національної академії.

Посол, Голова Представництва ЄС в Україні привітав учасників зібрання із 70-ю річницею визволення Києва від фашистських загарбників.

Виступаючи перед слухачами Національної академії, Ян Томбінські відзначив, що Україна - країна з найбільшим потенціалом у Європі, який сьогодні використовується не в повному обсязі, оскільки відсутня структура та система, завдяки яким цей потенціал працював би на користь держави. "Підписання Угоди про асоціацію та поглиблену, всеосяжну зону вільної торгівлі між Україною та ЄС зможе створити умови для того, щоб потенціал України запрацював, а головне, закладе якісно нову правову основу для подальших відносин між Україною та ЄС, слугуватиме стратегічним орієнтиром для проведення системних соціально-економічних реформ в Україні, широкомасштабної адаптації законодавства України до норм і правил ЄС", - сказав Посол, Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські. За його словами, ЄС готовий допомагати Україні у розробці стратегії національного розвитку.

Посол наголосив, що напередодні Вільнюського саміту особливої уваги з боку української сторони потребують питання нагального удосконалення виборчого та антикорупційного законодавства, законодавства про прокуратуру, бізнес та інвестиції. "З укладенням Угоди відносини між Україною та ЄС будуть переведені на новий рівень - від партнерства і співробітництва до політичної асоціації та економічної інтеграції", - підкреслив Ян Томбінські.

Зустріч пройшла у атмосфері конструктивного діалогу. Слухачі, науковці та співробітники Національної академії отримали вичерпні відповіді на запитання, які стосувались стратегії ЄС щодо централізованого навчання представників публічної сфери в Україні, діалогу стосовно лібералізації візового режиму України з ЄС, досвіду Польщі із втілення реформ, стратегії енергетичної безпеки ЄС, фінансування Європейським Союзом транскордонних проектів, учасником яких є Україна, та інші.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now