МЕДІАЦІЯ. МИСТЕЦТВО ПЕРЕГОВОРНОГО ПРОЦЕСУ

        В Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів 03-04 грудня 2019 року за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему: «Медіація. Мистецтво переговорного процесу» проведено семінар для державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування I-IV категорії посад.

  Програма семінару розроблена з метою оволодіння слухачами мистецтвом організації та проведення переговорів, їх базовими елементами та основними правилами-рекомендаціями, технікою управління процесом ефективної комунікації та управління дискусією на переговорах з використанням професійних технологій медіації та специфіки перманентного контролю; правильності вибору альтернативних стратегічних і тактичних підходів до ведення переговорів;    направлена    на    розвиток    умінь    і    навичок

застосування конструктивних засобів і методів вирішення конфлікту, знаходження оптимальних рішень у конфліктних ситуаціях.

       У ході навчання, за участю науково-педагогічних працівників Національної академії, провідних науковців, фахівців-експертів інших державних установ та закладів вищої освіти, були розглянуті наступні теми: «Мистецтво ведення переговорів: традиції та новаторство»; «Медіація як альтернативний спосіб вирішення конфліктів»; «Вербальні методи публічних комунікацій»; «Публічні дискусії державних службовців в соціальних мережах»; «Маніпуляція в переговорному процесі».

        Акцент занять було зроблено на їх практичну спрямованість, а саме на проведення тренінгів, ділових ігор, аналіз конкретних конфліктних ситуацій, вирішення кейсів тощо.

    Завершальним  етапом навчання стало підведення підсумків та вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації, під час якого слухачі поділились своїми враженнями та відмітили високий рівень зацікавленості даною тематикою.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now