06 листопада 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України у рамках навчання за професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників, заступників та за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації відбулась тематична дискусія на тему: «Реалізація державної політики в умовах децентралізації влади». Спікер заходу – керівник експертної групи з питань взаємодії з регіонами Директорату територіального та місцевого розвитку Секретаріату Кабінету Міністрів України Микола Гнідаш.   

РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ

    

У ході дискусії обґрунтована доцільність змін у системі місцевого самоврядування, окреслені стратегічні орієнтири приведення місцевого самоврядування та територіальної організації влади у відповідність до європейських стандартів; охарактеризовані основні завдання, які стоять перед керівниками органів державної влади, в умовах децентралізації влади.

  Під  час  спілкування  слухачі  активно  задавали  питання,  обмінювалися  власним  досвідом, обговорювали практичні проблеми, які виникають при реалізації державної політики на місцях.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now