ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ, ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

   07 вересня 2020 року на онлайн платформі Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України розпочалось навчання у дистанційному форматі з надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації на виконання державного замовлення НАДС на 2020.

   У відкритті навчальних заходів взяли участь директор Інституту, завідувач кафедри парламентаризму та політичного менеджменту НАДУ при Президентові України Валентина Гошовська, перший заступник директора Інституту Валентина Завалевська та заступник директора Інституту Микола Солоха.

   Одночасно слухачами Інституту стали державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування за напрямом підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції, зокрема:

 • за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації «Запобігання корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» (з 07 по 25 вересня; обсяг програми – 2 кредити ЄКТС; 92 особи, дві групи);

 • за загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації (з 07 по 11 вересня; обсяг програми – 0,67 кредити ЄКТС):

 • «Забезпечення доброчесності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» (46 осіб);

 • «Корупція та забезпечення доброчесності» (46 осіб);

 • «Політична корупція» (46 осіб).

          Паралельно в Інституті триває навчання:

 • за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Актуальні питання державного управління» для державних службовців Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (45 осіб);

 • за спеціальними професійними (сертифікатними) програмами підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади державної служби та державних службовців Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області (30 осіб, дві групи).

      Упродовж  сьогоднішнього  дня  слухачі  долучились  до  розгляду  в  онлайн режимі через платфому Zoom під модераторством науково-педагогічних працівників НАДУ при Президентові України таких тем:

 1. «Інновації лідерства в управлінні змінами», директор Інституту експертно-аналітичних та наукових досліджень, професор кафедри соціальної і гуманітарної політики, Ольга Петроє;

 2. «Реалізація антикорупційної політики в Україні. Досвід зарубіжних країн у здійснені заходів щодо боротьби з корупцією і його імплементація у національне законодавство», професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Ростислав Марчук;

 3. «Причини та підґрунтя політичної корупції», професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Тетяна Пояркова;

 4. «Технології формування позитивного іміджу влади: антикорупційний аспект», професор кафедри суспільного розвитку і суспільно-владних відносин Наталя Грицяк.

    Бажаємо цікавих онлайн зустрічей у режимі реального часу, оновлення знань та навичок, підвищення рівня професійної компетентності!

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

 • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now