В ІНСТИТУТІ РОЗПОЧАЛОСЬ НАВЧАННЯ З

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ

 

    З 07 жовтня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів продовжено осінній цикл навчання. Слухачами Інституту за професійними (сертифікатними) програмами упродовж двох тижнів стали голови районних рад і об’єднаних територіальних громад, їх заступники (І етап навчання, 07-11 жовтня); державні службовці 1-5 груп оплати праці, діяльність яких пов’язана з реалізацією антикорупційної, соціальної та гуманітарної політики, а також сферою статистики.

  Під час відкриття навчання директор Інституту Валентина Гошовська наголосила, що відповідно до ст.48 Закону України «Про державну службу» науково-методичне забезпечення діяльності системи підготовки, перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців здійснює Національна академія державного управління при Президентові України – вищий навчальний заклад з особливими умовами навчання, які визначаються Кабінетом Міністрів України.

     «Саме наш Інститут забезпечує підвищення кваліфікації публічних службовців, орієнтованого на гармонізацію національних і міжнародних стандартів безперервного професійного розвитку шляхом інтегрування інформаційно-комунікаційних та діджитал технологій в освітню сферу з метою оволодіння спеціальними навичками та якостями управлінця-лідера, набуття сучасних знань, умінь і компетентностей, необхідних для ефективної реалізації публічної політики в умовах змін, здійснення системних реформ та належного врядування», – підкреслила очільниця закладу.

   Водночас, за словами Валентини Андріївни, програми підвищення кваліфікації побудовані за гнучким модульним принципом і передбачають можливість трансформацій й адаптації до умов перезавантаження сутності публічного управління та адміністрування.

   Директор Інституту закликала слухачів до активного обміну досвідом і дискусій для пошуку спільних відповідей на сучасні виклики та поширення кращих практик у сфері публічного управління.

      Паралельно з навчанням за професійними (сертифікатними) програмами в Інституті відбудуться тематичні семінари за короткостроковими програмами, зокрема:

  • «Етичні засади державної служби. Оновлення влади» (08-09 жовтня);

  • «Запобігання корупції в органах влади» (09 жовтня; 16 жовтня);

  • «Інноваційні іміджеві технології. Медіаосвіта» (10-11 жовтня);

  • «Доступ до публічної інформації» (15-16 жовтня);

  •  «Взаємодія органів публічної влади з громадськістю» (17-18 жовтня);

  • «Управління державними програмами. Моніторинг та оцінювання» (22-23 жовтня);

  • «Децентралізація влади в Україні та реформування місцевого самоврядування» (22-23 жовтня).

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now