ЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ. ОНОВЛЕННЯ ВЛАДИ

           З 08 по 09 жовтня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України проведено семінар за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему: «Етичні засади державної служби. Оновлення влади», спрямованого на розвиток компетентностей державних службовців щодо формування етичної культури в державних органах.

       У ході навчання слухачі обговорили проблеми етики державного управління, етичної грамотності, етичної ідентичності і прийняття управлінських рішень, відмінності етичних цінностей від стратегічних пріоритетів, етичних норм і стандартів поведінки; проаналізували етичні основи впровадження політики; охарактеризували ціннісно-нормативну модель особистості управлінця; визначили етичні виміри організаційної культури державних службовців, зокрема, як організаційне лідерство впливає на етичну культуру, як застосовувати принципи етичного прийняття рішень, як виявити і усунути перешкоди до етичної поведінки.

        Водночас значну увагу було приділено розгляду процесу оновлення влади та відновлення довіри до державних органів влади та органів місцевого самоврядування на сучасному етапі державотворення.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now