ІННОВАЦІЙНІ ІМІДЖЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ. МЕДІАОСВІТА

 

      Питання інноваційних технологій формування іміджу сучасного лідера-управлінця, традицій та новаторства стратегічних медіакомунікацій, медіаграмотності в умовах гібридного протистояння, культури мовлення і публічної комунікації розглядались в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів 10-11 жовтня 2019 року під час семінару за короткостроковою програмою «Інноваційні іміджеві технології. Медіаосвіта».

   У семінарі взяли участь провідні науковці та фахівці у сфері інформаційно-комунікативних технологій, зокрема: завідувач відділу досліджень інформаційної безпеки та розвитку інформаційного суспільства Національного інституту стратегічних досліджень Дмитро Дубов, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченко Ольга Гресько, науково-педагогічні працівники НАДУ при Президентові України Наталія Грицяк, Тетяна Новаченко та Тетяна Єгорова.

    Заняття проходили у форматі практичного обміну думками, лекцій, тематичних дискусій з використанням елементів евристичної бесіди, проблемних ситуацій та аналізу.

   За підсумками роботи семінару учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації відповідного зразка та висловили необхідність у проведенні таких семінарів у подальшому.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now