ЗАПОБІГАННЯ  КОРУПЦІЇ В ОРГАНАХ ВЛАДИ

 

       Семінар за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації державних службовців центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів судової влади, посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції проведено 13 листопада 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів.

     У ході навчання значне зацікавлення присутніх викликала тематична зустріч із представником Національного агентства  з питань запобігання корупції Євгеном Марахіним, який надав конкретні роз’яснення щодо особливостей декларування, застосування дієвих механізмів та порядку здійснення НАЗК вибіркового моніторингу способу життя особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

   Як  оцінити  передумови  та  оптимізувати  практику своєчасного виявлення корупційних ризиків, встановити мотиви та рівень їх розповсюдження; які методи та превентивні механізми протидії корупційним ризикам є найбільш ефективними; які проблеми провокують засилля корупційних ризиків та шляхи їх мінімізації при виконанні адміністративних процедур та наданні адміністративних послуг? Відповіді на ці та інші запитання слухачів надав доцент кафедри кримінального права та кримінології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Григорій Усатий.

       Про основи етики державних службовців, засоби запобігання конфлікту інтересів і боротьби з корупцією, моральні та професійно-етичні принципи і норми діяльності владних інститутів розповіла професор кафедри публічного управління та публічної служби НАДУ при Президентові України Тетяна Василевська.

      Заняття проходили у форматі відкритого діалогу та панельних дискусій, під час яких слухачі отримали вичерпну інформацію з питань запобігання корупції.

        По завершенню роботи учасники семінару висловили слова вдячності за змістовне наповнення та якісну організацію навчального процесу.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now