ВЗАЄМОДІЯ ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

 

  17-18 жовтня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів відбувся семінар за короткостроковою програмою на тему «Взаємодія органів влади з громадськістю».

Програму семінару розроблено з метою розширення та оновлення знань та підвищення рівня професійної компетентності публічних службовців про сучасні принципи, стандарти, механізми та інструменти взаємодії органів влади з громадськістю; розвинення навичок щодо планування, здійснення та оцінки результатів взаємодії з громадськістю, спрямованих на ефективне впровадження реформ та трансформаційних цінних змін.

    У процесі роботи головна увага слухачів була акцентована на розгляді особливостей міжсекторальної взаємодії в Україні та конфліктної взаємодії у спілкуванні органів влади з громадськістю; реальних загроз державно-громадським інформаційним відносинам; дієвих механізмів взаємодії інститутів громадянського суспільства з органами влади; практичних і технологічних соціально-комунікативних процесів між органами влади і громадськістю.

   Освітньо-комунікативні заходи забезпечувались шляхом викладу лекційного матеріалу, проведення практико-орієнтованих занять посадовцями органів влади, науково-педагогічними працівниками Національної академії державного управління при Президентові України, провідними науковцями, фахівцями-експертами та викладачами інших державних установ і закладів вищої освіти.

       За  результатами  роботи,  слухачі,  які  успішно  пройшли  всі  етапи навчальної  програми,  отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації відповідного зразка.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now