ТРИВАЄ НАВЧАННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

    18 та 19 серпня 2020 року для слухачів спеціальної короткострокової програми «Управління змінами» Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів проведено онлайн заняття за участю доктора наук з державного управління, професора, віце-президента Національної академії, професора кафедри публічного управління та публічної служби Національної академії, заслуженого працівника освіти України, державного службовця 3 рангу – Марини Білинської.

     У перший день навчання віце-президент порушила проблеми та питання публічного управління, вказавши, з якими глобальними трендами – труднощами воно зіштовхнеться в майбутньому. Аналізуючи можливі сценарії розвитку глобального ландшафту, суспільних, демографічних змін професор зазначила, що всі позитивні можливості людства можуть бути реалізовані тільки через створення життєздатної держави за допомогою стійкого публічного  управління.

   Продовжуючи дводенну онлайн сесію Марина Миколаївна ознайомила слухачів з основними засадами стратегічного менеджменту як інструменту змін, орієнтованих на результат; сучасними тенденціями, етапами і ресурсами змін в органах державної влади; особливостями подолання опору змін; процедурою управління процесом змін; методами управління людськими ресурсами в процесі змін.

   У ході занять слухачі мали можливість долучитися  до обговорень, поділитися власними баченнями, виконати ситуативні завдання.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now