УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ПРОГРАМАМИ.

МОНІТОРИНГ ТА ОЦІНЮВАННЯ

 

    22-23 жовтня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів проведено семінар за короткостроковою програмою на тему «Управління державними програмами. Моніторинг та оцінювання».

        Програмою семінару передбачено висвітлення основних модулів: «Моніторинг та оцінювання держаних програм та проектів: практичні аспекти», «Ефективне спілкування в робочих групах», «Актуальні проблеми в управлінні програмами і проектами в публічній сфері».

   До проведення занять залучено провідних викладачів-тренерів даної сфери знань, а саме доцентів кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування та управління містом НАДУ при Президентові України Григорія Борща та Олександра Титаренка, кафедри економічної політики та врядування НАДУ при Президентові України Дмитра Клинового; заступника завідувача кафедри педагогіки та психології Київського національного економічного університету імені Вадими Гетьмана Людмилу Музичко.

     У ході навчання визначено поняття держаної цільової політики, її класифікація та сутність розроблення; специфічні особливості досягнення ефективності та результативності управління програмами й проектами на основі системного підходу; причинно-наслідкові зв’язки під час управління програмами та проектами; середовище та учасники процесу оцінювання і моніторингу державних програм; сучасні можливості та проблемні питання в здійсненні моніторингу й оцінювання програм; функції, загальні способи та методи оцінювання.

         По завершенню семінару слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації відповідного зразка та висловили слова подяки співробітникам Інституту за якісну організацію навчального процесу.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now