ЕЛЕКТРОННЕ ДЕКЛАРУВАННЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ

       Для державних службовців 1-5 груп оплати праці органів виконавчої влади, органів судової влади та посадових осіб місцевого самоврядування І-ІV категорій посад 24-25 вересня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів проведено семінар на тему «Електронне декларування публічних службовців».

   Ключові аспекти семінару були зосереджені на розкритті новацій та тлумаченні норм анти-корупційного законодавства, ефективних механізмів запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, особливостей застосування електронного цифрового підпису та електронного декларування як ефективного засобу запобігання корупції в органах влади.

   Під час навчальних заходів слухачі підвищили рівень знань та вдосконалили професійні компетентності щодо процедури заповнення електронних декларацій; отримали корисні роз’яснення та рекомендації з уникнення типових помилок, які допускають суб’єкти декларування при заповненні е-декларацій.

       У процесі навчання слухачі взяли активну участь у дискусіях, практичних заняттях, аналізі конкрет-них ситуацій та шляхів їх розв’язання, а також отримали вичерпні та ґрунтовні відповіді фахівців на запитання з означеної тематики.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now