ПРО НАВЧАННЯ В ІНСТИТУТІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

КЕРІВНИХ КАДРІВ У ГРУДНІ 2019 РОКУ

 

        Упродовж  грудня  2019  року  в  Інституті  підвищення  кваліфікації  керівних  кадрів  Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться навчання:

за професійними (сертифікатними) програмами:

 • голів, заступників голів районних рад; голів, заступників голів об’єднаних територіальних громад (02-06 грудня, ІІ етап навчання);

 • державних службовців 1-5 груп оплати праці:

  • Міністерства юстиції України, Конституційного Суду України, Верховного Суду, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Державної судової адміністрації України, Національного агентства України з питань запобігання корупції, Національного антикорупційного бюро України, юридичних підрозділів обласних та Київської міської державних адміністрацій, інших органів влади, діяльність яких пов’язана з реалізацією державної правової політики (02-13 грудня);

  • Міністерства внутрішніх справ України, Державної міграційної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, відповідних структурних підрозділів обласних та Київської міської державних адміністрацій (02-13 грудня).

за короткостроковими програмами:

 • «Медіація. Мистецтво переговорного процесу» (03-04 грудня);

 • «Організація контролю та виконавської дисципліни в органах влади» (05-06 грудня);

 • «Пріоритетні напрями безпекової політики України. Конструктивне партнерство Україна – НАТО» (09-10 грудня);

 • «Управлінська риторика та ораторська майстерність лідера» (11-12 грудня).

        Для  проведення  практико-орієнтованого  навчання  запрошено  посадових  осіб  органів  влади, відомих практиків з державного управління, науково-педагогічних працівників Національної академії, провідних науковців і фахівців-експертів інших закладів вищої освіти, установ та громадських організацій.

ЗАВЕРШИЛОСЯ НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЙНИМИ ПРОГРАМАМИ

    У період з 04 по 15 листопада 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України завершено осінній цикл навчання за професійними (сертифікатними) програмами підвищення кваліфікації державних службовців.

ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ.

SMART-ТЕХНОЛОГІЇ

   13-14 листопада 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів відбувся семінар на тему «Цифрова грамотність публічних службовців. SMART-технології».

  Головною метою навчання стало підвищення цифрових компетенцій та навичок публічних службовців, поглиблення їх знань і умінь щодо ефективного використання засобів сучасних інформаційно-комунікаційних, цифрових технологій, Smart-технологій та програмного забезпечення в управлінській діяльності.

КРУГЛИЙ СТІЛ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 21 ЛИСТОПАДА

ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

   14 листопада 2019 року у рамках навчання державних службовців за професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації Інститутом  підвищення кваліфікації керівних кадрів спільно з кафедрою парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління  при Президентові України проведено круглий стіл з нагоди відзначення 21 листопада Дня Гідності та свободи – свята утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії.

ЗАПОБІГАННЯ  КОРУПЦІЇ В ОРГАНАХ ВЛАДИ

 Семінар за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації державних службовців центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів судової влади, посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції проведено 13 листопада 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів.

АНОНС

   14 листопада 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України у рамках навчання державних службовців за професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації буде проведено круглий стіл з нагоди відзначення 21 листопада Дня Гідності та Свободи – свята утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії.

   Ключовою метою заходу є віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які під час Революції Гідності постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та європейського вибору.

    Захід відбудеться в аудиторії № 306 о 12.30 год за адресою: м. Київ, вул. Академіка Ромоданова, 12/2.

    Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до дискусії.

     У ході роботи круглого за участю науково-педагогічних працівників кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії відбудеться дискусія за напрямами:

 • Філософсько-етичний зміст поняття гідність (Дубчак Л.М., Гурієвська В.М.);

 • Гідність як ціннісний орієнтир діяльності парламенту (Григорович Л.С.);

 • «Майдан»  як символ боротьби  громадян за свої права (Пашко Л.А., Пояркова Т.К.);

 • «Кольорові революції» як технологія зміни влади (Макаренко Л.П., Сивак Т.В.).

КУЛЬТУРА ДІЛОВОГО МОВЛЕННЯ ЯК ІНСТРУМЕНТ КАР’ЄРНОГО ЗРОСТАННЯ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ. ПУБЛІЧНІ КОМУНІКАЦІЇ

   «Культура ділового мовлення як інструмент кар’єрного зростання державного службовця. Публічні комунікації» – за такою тематикою 11-12 листопада 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів проведено семінар.

   Головний меседж семінару – оволодіння системою знань та умінь, які становлять основу культури українського мовлення, забезпечують ефективні комунікації, сприятливі морально-психологічні умови управлінської діяльності та вирішення професійних завдань.

ПОЛІТИЧНЕ ЛІДЕРСТВО. ЛІДЕРСТВО В УПРАВЛІНСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

     Упродовж 07-08 листопада 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів проходив семінар на тему «Політичне лідерство. Лідерство в управлінській діяльності».

   Програма семінару направлена на оволодіння системою знань та опанування практичних умінь публічних службовців з питань резонансного лідерства сучасного керівника; політичного лідерства в управлінській діяльності; формування іміджу сучасного лідера; утворення політичної еліти України в період незалежності.

«ВІД БЕРЕСТУ – ДО «ЦИФРИ»

ХІХ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

      Перевірити себе стало можливо вже через 15 хвилин після написання диктанту на сайтах Суспільного мовника: «Українське радіо» та «UA: Cуспільне мовлення».

  08 листопада 2019 року у День української писемності та мови працівники Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів долучилися до написання Всеукраїнського ХІХ радіодиктанту єдності, який проводиться щороку з метою пропагування грамотності, підтримки та розвиту державної мови, виховання мовної культури.

    Текст радіодиктанту у прямому ефірі зі студії UA: Українське радіо читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко, який складає текст диктанту останні 13 років. У цьогорічний диктант «Від бересту – до «цифри» автор вніс у текст кілька елементів нової редакції Українського правопису.

ОСОБЛИВОСТІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

    Про особливості формування та реалізації регіональної політики України; проблеми розвитку регіонів; європейський курс щодо надання місцевому самоврядування нового функціонального наповнення; процеси децентралізації та специфіку її впливу на економічне зростання територіальних громад йшлося під час проведення тематичного семінару 05-06 листопада 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів.

   У роботі семінару взяли участь найкращі практики та науковці зазначеної сфери Національної академії державного управління при Президентові України, представники органів влади.

РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ

    

    06 листопада 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України у рамках навчання за професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників, заступників та за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації відбулась тематична дискусія на тему: «Реалізація державної політики в умовах децентралізації влади». Спікер заходу – керівник експертної групи з питань взаємодії з регіонами Директорату територіального та місцевого розвитку Секретаріату Кабінету Міністрів України Микола Гнідаш.   

   05 листопада 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів у рамках навчання за професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, керівників апаратів та самостійних структурних підрозділів відбулась надзвичайно цікава і жвава тематична дискусія за участю директора Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України, професора кафедри соціальної і гуманітарної політики Національної академії державного управління при Президентові України, доктора економічних наук, професора, академіка НАН України, заслуженого економіста України Елли Лібанової.

ТРУДОВА МІГРАЦІЯ З УКРАЇНИ:

МАСШТАБИ, ПРИЧИНИ ТА НАСЛІДКИ

В ІНСТИТУТІ РОЗПОЧАВСЯ ДВОТИЖНЕВИЙ ЦИКЛ НАВЧАННЯ

З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ

   04  листопада  2019  року  в  Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів розпочато черговий двотижневий цикл навчання за професійними (сертифікатними) програми підвищення кваліфікації публічних службовців.

       У відкритті навчання взяла участь директор Інституту Валентина Гошовська.

РОЗПОЧАТО НАВЧАННЯ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ АРМА УПЕРШЕ ПРИЗНАЧЕНИХ НА ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

   Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів 04 листопада 2019 року розпочато перший етап очно-дистанційного навчання за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації державних службовців уперше призначених на посади державної служби Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

   Мета навчальної програми – оволодіння її учасниками системою знань і навичок, які складають професійну компетентність, необхідну для саморозвитку, впровадження принципів належного врядування та виконання посадових завдань та функцій.

НАВЧАННЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ:

НОВІТНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

використання технік впливу НЛП та профайлінгу в управлінській діяльності; навчальні можливості проектів Українського інституту національної пам’яті; інноваційні методи навчання на прикладі підготовки проектних заявок для участі у грантових конкурсах у публічній сфері; використання методологічних правил «позитивної евристики» на прикладі конструювання авторитету керівника в публічному управлінні.

      За словами та враженнями працівників Інституту, здобуті досвід та знання є корисними та будуть використані під час надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації публічних службовців.

    01 листопада 2019 року працівники Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів долучилися до щорічної науково-практичної конференції за міжнародною участю «Навчання публічних службовців: новітні тенденції та технології».

   У ході конференції було обговорено низку актуальних питань щодо розвитку системи професійного навчання публічних службовців, проведено ряд інтерактивних заходів. Зокрема, майстер-класи за такими напрямками: використання технологій  е-навчання для підготовки та підвищення кваліфікації  публічних  службовців,  депутатів  місцевих       рад,        представників      громадськості; 

РОЗПОЧАТО НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОЮ ПРОФЕСІЙНОЮ
(СЕРТИФІКАТНОЮ) ПРОГРАМОЮ ПРАЦІВНИКІВ
АГЕНТСТВА З РОЗШУКУ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ АКТИВІВ

   31 жовтня 2019 року Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів на базі Центру дистанційного навчання Національної академії державного управління при Президентові України розпочато навчання за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації державних службовців Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів за очно-дистанційною формою навчання.

ПРО НАВЧАННЯ В ІНСТИТУТІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

КЕРІВНИХ КАДРІВ У ЛИСТОПАДІ 2019 РОКУ

     Упродовж листопада 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться навчання:

за професійними (сертифікатними) програмами:

 • державних службовців 1-5 груп оплати праці:

  • Апарату Верховної Ради України, Центральної виборчої комісії України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Національного антикорупційного бюро України, Антимонопольного комітету України, Фонду державного майна України та їх територіальних органів, інших органів влади (04-15 листопада);

  • Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Державного агентства рибного господарства України, Державної екологічної інспекції України, відповідних структурних підрозділів обласних та Київської міської державних адміністрацій, інших органів влади, діяльність яких здійснюється у сфері агропромислового комплексу, охорони природних ресурсів, екологічної безпеки (04-15 листопада);

 • голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників; керівників апаратів та самостійних структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій (04-08 листопада, ІІ етап навчання).

за короткостроковими програмами:

 • «Особливості регіонального розвитку в умовах децентралізації» (05-06 листопада);

 • «Політичне лідерство. Лідерство в управлінській діяльності» (07-08 листопада);

 • «Культура ділового мовлення як інструмент кар’єрного зростання державного службовця. Публічні комунікації» (11-12 листопада);

 • «Запобігання корупції в органах влади» (13 листопада);

 • «Цифрова грамотність публічних службовців. Smart-технології» (13-14 листопада).

       Для  проведення  практико-орієнтованого  навчання  запрошено  посадових  осіб  органів  влади, відомих практиків з державного управління, науково-педагогічних працівників Національної академії, провідних науковців і фахівців-експертів інших закладів вищої освіти, установ та громадських організацій.

 Захід організовано та проведено Національним інститутом стратегічних досліджень за участі Голови Служби безпеки України Івана Баканова, Секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олексія Данілова, заступниці керівника Офісу Президента України Анни Коваленко, провідних експертів безпекового сектору, зокрема Володимира Горбуліна та Євгена Марчука, народних депутатів України, керівництва правоохоронних органів, представників державних органів та науковців.

Докладніше за посиланнями:

https://cutt.ly/xej8VRR

https://cutt.ly/pej8AY2

ЗАКОНОДАВЧЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕФОРМУВАННЯ

СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ 

 

      22 жовтня 2019 року директор Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів, завідувач кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національна академія державного управління при Президентові України, народний депутат кількох скликань, кандидат філологічних наук, доктор політичних наук, професор, академік Української Академії політичних наук, заслужений працівник народної освіти України Валентина Гошовська взяла участь у роботі круглого столу на тему «Законодавче забезпечення реформування Служби безпеки України».

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ В УКРАЇНІ

ТА РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

    Паралельно 22-23 жовтня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів відбувся короткостроковий семінар на тему «Децентралізація влади в Україні та реформування місцевого самоврядування».

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ПРОГРАМАМИ.

МОНІТОРИНГ ТА ОЦІНЮВАННЯ

   22-23 жовтня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів проведено семінар за короткостроковою програмою на тему «Управління державними програмами. Моніторинг та оцінювання».

  Програмою семінару передбачено висвітлення основних модулів: «Моніторинг та оцінювання держаних програм та проектів: практичні аспекти», «Ефективне спілкування в робочих групах», «Актуальні проблеми в управлінні програмами і проектами в публічній сфері».

ЗАВЕРШИЛАСЯ ЖОВТНЕВА СЕСІЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ЗА ПРОФЕСІЙНОЮ (СЕРТИФІКАТНОЮ) ПРОГРАМОЮ

   18 жовтня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів завершилися двотижневі навчальні курси за професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації державних службовців 1-5 груп оплати праці, діяльність яких пов’язана з реалізацією антикорупційної, соціальної та гуманітарної політики, а також з сферою статистики.

     Навчальні заходи відбувались у форматі дискусій, лекцій, практичних занять, тренінгів за участю представників органів влади, наукових установ, громадських організацій, науково-педагогічних працівників та фахівців-експертів галузі знань публічне управління та адміністрування.

ВЗАЄМОДІЯ ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

   17-18 жовтня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів відбувся семінар за короткостроковою програмою на тему «Взаємодія органів влади з громадськістю».

         Програму семінару розроблено з метою розширення та оновлення знань та підвищення рівня професійної компетентності публічних службовців про сучасні принципи, стандарти, механізми та інструменти взаємодії органів влади з громадськістю; розвинення навичок щодо планування, здійснення та оцінки результатів взаємодії з громадськістю, спрямованих на ефективне впровадження реформ та трансформаційних цінних змін.

ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ В ОРГАНАХ ВЛАДИ

   16 жовтня  2019  року  в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів проведено надзвичайно актуальний серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування семінар з питань запобігання та протидії корупції в органах влади.

     Упродовж інтерактивних занять слухачі взяли активну участь в дискусіях, обмінялись думками й досвідом, а також отримали змістовні поради та конструктивні рекомендації.

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

  Під час проведення тематичного семінару «Доступ до публічної інформації» за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації публічних службовців в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів 15-16 жовтня 2019 року йшлося про організаційні та практичні засади й механізми реалізації та дотримання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

    Заняття проходили за активної участі слухачів, які виявили значне зацікавлення даною тематикою, разом з експертами та викладачами-тренерами моделювали та вирішували різні ситуативні завдання.

ІННОВАЦІЙНІ ІМІДЖЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ. МЕДІАОСВІТА

    Питання інноваційних технологій формування іміджу сучасного лідера-управлінця, традицій та новаторства стратегічних медіакомунікацій, медіаграмотності в умовах гібридного протистояння, культури мовлення і публічної комунікації розглядались в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів 10-11 жовтня 2019 року під час семінару за короткостроковою програмою «Інноваційні іміджеві технології. Медіаосвіта».

СТРАТЕГІЯ РЕФОРМУВАННЯ

СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ФІНАНСАМИ

     На базі Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, упродовж 09-11 жовтня 2019 року Інститутом підвищення кваліфікацій керівних кадрів проведено семінар за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації працівників АРМА на тему: «Стратегія реформування системи управління державними фінансами».

ВРЕГУЛЮВАННЯ КОРУПЦІЙНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ В ОРГАНАХ ВЛАДИ

    09 жовтня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів вкотре обговорено проблеми запобігання та виявлення корупції в органах державної та судової влади, органах місцевого самоврядування під час проведення найбільш затребуваного публічними службовцями тематичного семінару за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації.

ЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ. ОНОВЛЕННЯ ВЛАДИ

   З 08 по 09 жовтня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України проведено семінар за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему: «Етичні засади державної служби. Оновлення влади», спрямованого на розвиток компетентностей державних службовців щодо формування етичної культури в державних органах.

В ІНСТИТУТІ РОЗПОЧАЛОСЬ НАВЧАННЯ З

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ

    З 07 жовтня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів продовжено осінній цикл навчання. Слухачами Інституту за професійними (сертифікатними) програмами упродовж двох тижнів стали голови районних рад і об’єднаних територіальних громад, їх заступники (І етап навчання, 07-11 жовтня); державні службовці 1-5 груп оплати праці, діяльність яких пов’язана з реалізацією антикорупційної, соціальної та гуманітарної політики, а також сферою статистики.

СТРАТЕГІЯ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖАВНИМИ ФІНАНСАМИ

      Упродовж 02-04 жовтня 2019 року Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів проведено навчання державних службовців центрального апарату Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему «Стратегія реформування системи управління державними фінансами: стратегічне державне планування та розвиток середньострокового бюджетного планування».

Про навчання в Інституті підвищення кваліфікації

керівних кадрів у жовтні 2019 року

 

      Упродовж жовтня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться навчання:

         за професійними (сертифікатними) програмами:

 • державних службовців 1-5 груп оплати праці:

  • Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного антикорупційного бюро України та інших органів влади, діяльність яких здійснюється у сфері антикорупційної політики; Державної служби статистики України, її територіальних органів та інших органів влади, діяльність яких здійснюється у сфері статистики (07-18 жовтня);

  • Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури, молоді та спорту України, Українського інституту національної пам’яті, відповідних структурних підрозділів обласних та Київської міської державних адміністрацій, інших органів влади, діяльність яких пов’язана з реалізацією соціальної та гуманітарної політики (07-18 жовтня);

 • голів, заступників голів районних рад; голів, заступників голів об’єднаних територіальних громад (07-11 жовтня, І етап навчання).

        за короткостроковими програмами:

 • «Етичні засади державної служби. Оновлення влади» (08-09 жовтня);

 • «Запобігання корупції в органах влади» (09 жовтня; 16 жовтня);

 • «Інноваційні іміджеві технології. Медіаосвіта» (10-11 жовтня);

 • «Доступ до публічної інформації» (15-16 жовтня);

 • «Взаємодія органів публічної влади з громадськістю» (17-18 жовтня);

 • «Управління державними програмами. Моніторинг та оцінювання» (22-23 жовтня);

 • «Децентралізація влади в Україні та реформування місцевого самоврядування» (22-23 жовтня).

   Для проведення практико-орієнтованого навчання запрошено посадових осіб міністерств і відомств, відомих практиків з державного управління, науково-педагогічних працівників Національної академії, провідних науковців і фахівців-експертів інших закладів вищої освіти, установ та громадських організацій.

АРХІВ НОВИН

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

 • facebook

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
IMG_2597