НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНО РОЗРОБЛЕНОЮ ПРОГРАМОЮ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ

ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ НОВОПРИЗНАЧЕНИХ ГОЛІВ РАЙОННИХ АДМІНІСТРАЦІЙ

       З метою забезпечення ефективного розвитку регіонів та впровадження оперативного управління територіями в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії 10-12 грудня 2015 року відбулося навчання за спеціально розробленою фаховою програмою підвищення рівня професійного розвитку новопризначених голів районних державних адміністрацій з 18 областей України.

   Про важливість підготовки висококваліфікованих й компетентних кадрів, здатних розробляти і реалізовувати державну політику, ефективно працювати в умовах внутрішньої та зовнішньої конкуренції, неупереджено і відповідально виконувати управлінські функції, - повідомив Президент Національної академії Юрій Ковбасюк.

Докладніше >

підвищення кваліфікації

МЕХАНІЗМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ В ПУБЛІЧНОМУ УПРАВЛІННІ

БУЛИ ОБГОВОРЕНІ В ІНСТИТУТІ ПІД ЧАС СЕМІНАРУ

      В Інституті 07-08 грудня 2015 року відбувся семінар “Інформаційно-комунікативні технології та електронне урядування в органах державної влади та органах місцевого самоврядування” для керівників та спеціалістів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

    Під час семінару обговорювалися актуальні питання використання сучасних комунікаційних технологій та інформаційних систем у сфері державного управління; забезпечення е-урядування в Україні задля досягнення європейських стандартів якості електронних адміністративних та управлінських послуг, відкритості та прозорості влади, спрямованих на задоволення потреб громадян; основні закономірності та проблеми становлення і розвитку електронної демократії в Україні та її зарубіжні моделі.

 

Докладніше >

 

ПРІОРИТЕТИ БЕЗПЕКОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ У КОНТЕКСТІ СПІВПРАЦІ

З НАТО БУЛИ ОБГОВОРЕНІ В ІНСТИТУТІ ПІД ЧАС ДВОДЕННОГО СЕМІНАРУ

      В Інституті 3-4 грудня 2015 року у співпраці з кафедрою глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою проведено тематичний короткостроковий семінар “Пріоритетні напрями безпекової політики України. Розвиток конструктивного партнерства з НАТО”.

    Перший віце-президент Національної академії Анатолій Савков наголосив на актуальності питань національної безпеки у складний соціально-економічний період для нашої країни.

 

Докладніше >

 

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ІЗ МІЖНАРОДНИМИ ДОНОРСЬКИМИ

ОРГАНІЗАЦІЯМИ БУЛИ ОБГОВОРЕНІ В ХОДІ СЕМІНАРУ

   Ефективна співпраця із міжнародними донорськими організаціями – запорука успішного впровадження реформ в Україні. З метою підвищення професійної компетентності публічних службовців у сфері реалізації міжнародних донорських проектів в Інституті 01-02 грудня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар “Особливості співпраці з міжнародними донорськими організаціями. Написання міжнародних проектів”

 

Докладніше >

 

ПРАЦІВНИКИ ПУБЛІЧНОЇ СЛУЖБИ РОЗПОЧАЛИ НАВЧАННЯ

В ІНСТИТУТІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ

     30 листопада 2015 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України розпочалося навчання з підвищення кваліфікації міських голів, заступників міських голів, працівників судової гілки влади, органів юстиції та сфери безпеки і оборони за оновленою професійною програмою, спрямованою на підвищення кваліфікації, поглиблення та поповнення знань і умінь державних службовців, необхідних для забезпечення та реалізації державної політики, ефективного публічного управління, впровадження системних реформ у контексті євроінтеграції та демократичного врядування.

Докладніше >

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЩОДО ПРИЧИН ВИНИКНЕННЯ, ШЛЯХІВ ПОДОЛАННЯ ТА УНИКНЕННЯ СТРЕСІВ І КОНФЛІКТІВ, ПРОТИДІЇ МАНІПУЛЯЦІЯМ НА ПУБЛІЧНІЙ СЛУЖБІ

       11-12 листопада 2015 року в Інституті відбувся семінар “Конфлікти, стреси, маніпулювання в управлінській і політичній діяльності”, який традиційно користується підвищеною увагою та зацікавленістю посадовців державної служби.В умовах змін вирішення завдань державного управління, пов’язаних із конфліктами, стресами та маніпулюваннями, набуває все більшого значення у зв’язку з гуманізацією суспільства, зростанням ролі людського фактору, розвитком ринкових відносин, формуванням нових соціальних структур і форм управління, посиленням соціальних стрес-факторів, збільшенням впливу на психо-емоційний стан людини, який є ключовим для збереження працездатності та здоров’я людини.

Докладніше >

ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ З УРАХУВАННЯМ ЕТИЧНОГО АСПЕКТУ БУЛИ ОБГОВОРЕНІ ПІД ЧАС СЕМІНАРУ В ІНСТИТУТІ

     В складних умовах реформування та модернізації державної політики боротьба із корупцією в органах державної влади та місцевого самоврядування стала пріоритетним завданням для українського суспільства. Важливі інструменти, засоби та механізми на шляху подолання й протидії корупції, зважаючи на етичне підґрунтя розвитку публічного управління, висвітлені в Інституті 09-10 листопада 2015 року під час тематичного короткострокового семінару “Етичні засади державної служби. Запобігання та протидія корупції”.

Докладніше >

Засідання Координаційної ради Національної академії державного управління при Президентові України з надання методичної допомоги регіональним та галузевим закладам підвищення кваліфікації і перепідготовки кадрів

У рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю “Європейські принципи і стандарти підготовки публічних управлінців:орієнтири для України” 5 листопада 2015 року проведено чергове засідання Координаційної ради Національної академії державного управління при Президентові України з надання методичної допомоги регіональним та галузевим закладам підвищення кваліфікації і перепідготовки кадрів та секції “Європейські підходи до підвищення кваліфікації публічних службовців”.

Докладніше >

З ОСОБЛИВОСТЯМИ КАДРОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА КАДРОВИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ В ОРГАНАХ ВЛАДИ ОЗНАЙОМИЛИСЯ СЛУХАЧІ СЕМІНАРУ В ІНСТИТУТІ

     Багатоаспектність функцій і завдань, що реалізуються органами державної влади у сфері публічного управління, актуалізують необхідність ефективного управління персоналом, отримання відповідної професійної підготовки та її постійного оновлення з урахуванням потреб соціально-економічного розвитку країни, становлення громадянського суспільства та пріоритетів державної політики. Висвітленню саме цих питань було приділено увагу в Інституті 05- 06 жовтня 2015 року під час тематичного короткострокового семінару “Кадровий менеджмент і кадрові технології в органах влади” для працівників органів влади та місцевого самоврядування.

Докладніше >

СУЧАСНІ СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНІ ПРОЦЕСИ ТА СОЦІАЛЬНО- ЕКОНОМІЧНІ УМОВИ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА 

    Враховуючи сучасні реалії суспільно-політичного життя країни та надзвичайну важливість соціально-економічної державної політики в умовах реформування та розвитку країни на шляху до євроінтеграції, в Інституті 03-04 листопада 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар на тему “Сучасні політичні і соціально-економічні процеси в Україні” для керівників та спеціалістів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Докладніше >

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

У КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИМІРУ

    02 листопада 2015 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України розпочалось навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації для працівників Апарату Верховної Ради України, Центральної виборчої комісії України, Національного інституту стратегічних досліджень та керівників структурних підрозділів Антимонопольного комітету України і Фонду державного майна України, спрямованими на розвиток та підвищення рівня професійної компетентності, поглиблення та оновлення знань і умінь державних службовців, необхідних для забезпечення ефективного публічного управління, впровадження системних реформ з урахуванням кращих європейських практик та принципів демократичного врядування.

Докладніше >

Засідання Вченої ради Інституту

      27  жовтня  2015  року   в  Інституті   проведено    чергове засідання Вченої ради.

   У ході роботи обговорено питання щодо особливостей організації навчального процесу відповідно до проекту Плану-графіка на 2016 рік, затвердження програм короткострокових тематичних семінарів та варіативних складових професійних програм підвищення кваліфікації, підготовки до проведення засідання Координаційної ради та інші поточні питання діяльності Інституту.

 

Докладніше >

Творімо нашу майбутню історію разом: пам’ятаємо нашу історію,

розуміємо наше сьогодення, створюємо наше майбутнє

 Під таким гаслом 27 жовтня 2015 року за підтримки Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів, кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії проведено тренінг з розвитку лідерства, фасилітації та коучингу у рамках роботи освітнього Саміту майбутнього України: “Творімо майбутню історію разом”.

Докладніше >

Інформація про навчання державних службовців та посадових осіб

органів місцевого самоврядування з 05 по 16 жовтня 2015 року

В Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) відповідно до Плану-графіка навчання державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та їх кадрового резерву на 2015 рік, погодженого Адміністрацією Президента України від 16 грудня 2014 року № 41-01/3550, Секретаріатом Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2014 року № 47027/1/1-14, Національним агентством України з питань державної служби від 08 грудня 2014 року № 6486/70-14 у період з 05 по 16 жовтня 2015 року проведено навчання

Докладніше >

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ
БУЛИ ОБГОВОРЕНІ ПІД ЧАС СЕМІНАРУ В ІНСТИТУТІ

     Дводенна програма семінару у формі тематичних зустрічей, лекцій з аналізом  конкретних ситуацій та з елементами тренінгу сприяла розширенню знань про європейські стандарти енергетичного менеджменту, розвитку професійних компетентностей, необхідних для реалізації програми енергозбереження та впровадження енергозберігаючих технологій.

Докладніше >

СЛУХАЧІ ІНСТИТУТУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ ВИЗНАЧИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ ТА МОЖЛИВОСТІ УКРАЇНИ В УМОВАХ РЕАЛІЗАЦІЇ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ

     6-7 жовтня 2015 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України для керівників та спеціалістів центральних, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування проведено тематичний короткостроковий семінар «Європейська інтеграція в умовах реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС» за участю провідних фахівців-практиків, експертів з питань євроінтеграційної політики України, а також відомих науковців, які досліджують глобалізаційні процеси в світі та Україні.

 

Докладніше >

Навчання керівників та викладачів навчальних закладів системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування

    В Інституті 6 жовтня 2015 року розпочався другий етап навчання за заочно-дистанційною формою керівників та викладачів навчальних закладів системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

   

        Директор Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Валентина Гошовська обговорила з директорами та заступниками директорів центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій з Волинської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Сумської та Херсонської областей проблемні питання підвищення кваліфікації в умовах суспільно-політичних змін, децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування.

 

Докладніше >

Про погодження проекту Плану-графіка навчання в Інституті та регіональних інститутах Національної академії на 2016 рік

     У   рамках    проведення   засідання Вченої ради Національної академії державного управління    при    Президентові    України 01 жовтня 2015 року розглянуто та погоджено проект Плану-графіка навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування в Інституті підвищення кваліфікації  керівних кадрів, Дніпропетровському, Львівському, Одеському та Харківському регіональних інститутах державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на 2016 рік.

Докладніше>

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ І ПРЕДСТАВНИЦТВО ФОНДУ ГАНСА ЗАЙДЕЛЯ В УКРАЇНІ ДОМОВИЛИСЬ ПРО РОЗШИРЕННЯ СПІВПРАЦІ

    1 жовтня 2015 року в керівник Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Даніель Зайберлінг і президент Національної академії Юрій Ковбасюк обговорили перспективи співпраці Національної академії із Представництвом Фонду Ганса Зайделя в Україні у 2016 році.

   У ході зустрічі було обговорено перспективи проведення у Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії традиційної літньої школи «Удосконалення змісту, форм, методики проведення занять у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців» для керівників обласних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Докладніше 

Завершення циклу навчання в
Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів

    В Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України з 07 по 18 вересня 2015 року відповідно до Плану-графіка проведено навчання 456 осіб, із них: - за професійними програмами – 69 керівників структурних підрозділів, а   також  двох груп уперше  прийнятих  на державну службу (протягом першого року їх роботи) державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування I-IV категорій посад органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування усіх рівнів, обраних (призначених) на відповідні посади, за програмами тематичних короткострокових семінарів  387 осіб.

 Навчання відбувалося за новими практико-орієнтованими професійними програмами, розробленими на засадах сучасних підходів до підвищення кваліфікації вищих керівних кадрів сфери державного управління.

Засідання Вченої ради Інституту

     В Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України 16 вересня 2015 року проведено чергове засідання Вченої ради Інституту.

     Ключовим  питанням  стало схвалення проекту Плану-графіка навчання державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та їх кадрового резерву в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів, Дніпропетровському, Львівському, Одеському, Харківському регіональних інститутах

державного управління Національної академіїдержавного управління при Президентові України на 2016 рік.

       Також, на засіданні Вченої ради обговорено питання про результати діяльності Інституту за дев’ять місяців, виконання попередніх рішень Вченої ради за перше півріччя 2015 року та рекомендацію до друку п’яти збірників навчально-методичних матеріалів для слухачів Інституту.

Семінар на тему “Управлінська риторика"

    Значну   зацікавленість   державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування  викликав тематичний короткостроковий семінар на тему “Управлінська риторика. Культура ділового мовлення як інструмент кар’єрного зростання державного службовця”, який відбувся 16-17 вересня 2015 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів.

   

Докладніше >

Семінар-тренінг “Психологічні основи ефективного управління”

      Семінар-тренінг “Психологічні основи ефективного управління”, який відбувся 14-15 вересня 2015 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів, було присвячено розгляду морально-психологічних та акмеологічних принципів управління, технологій результативного вирішення конфліктів у професійній діяльності.

   Практичну спрямованість занять забезпечували високопрофесійні викладачі, які проводили їх у форматі тренінгів, націлюючи слухачів на подальший особистісний розвиток, розкриття потенціалу та підвищення особистої ефективності.

Докладніше >

ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ЛІДЕРСЬКОГО ПОТЕНЦІАЛУ ВИВЧАЛИ СЛУХАЧІ ІНСТИТУТУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ

       10–11 вересня 2015 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії відбувся тематичний короткостроковий семінар-тренінг «Політичне лідерство. Лідерство в управлінській діяльності». Програма семінару спрямована на вивчення питань становлення політичного лідерства, здатного забезпечити професійне управління в державі, розвитку політичного лідерства, як одного з важливих чинників соціальної стабільності в країні та стимулювання лідерства.

Докладніше > 

СЛУХАЧІ ІНСТИТУТУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КЕРІВНИХ КАДРІВ ПОГЛИБЛЕНО ВИВЧАЛИ ПРІОРИТЕТИ СОЦІОГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ

8-9 вересня 2015 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України для керівників та спеціалістів центральних, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування проведено тематичний короткостроковий семінар «Загальнонаціональні пріоритети та регіональні особливості соціогуманітарного розвитку в контексті євроінтеграційних процесів. Вимушена міграція в Україні». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці-практики, експерти, відомі науковці.

Директор Департаменту з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України Державної міграційної служби України Алла Чередніченко окреслила основні принципи міграційної політики в Україні, та детально зупинилась на шляхах її реалізації, зокрема на проблемах реєстрації, отримання банківських послуг переселенцями з Криму, Донецької, Луганської областей,  учасниками АТО. Особливу увагу було приділено формуванню Єдиного державного демографічного реєстру України.

Докладніше>

РОЗПОЧАЛОСЬ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ СФЕРИ ДЕРЖАВНОЇ ТА АРХІВНОЇ СЛУЖБИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ, УПЕРШЕ ПРИЙНЯТИХ НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ

    7 вересня 2015 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України розпочалось навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації для працівників сфери державної та архівної служби, охорони здоров’я, а також двох груп уперше прийнятих на державну службу державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування I-IV категорій посад органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування усіх рівнів, одна з яких буде проходити другий етап навчання за дистанційною формою.

Докладніше>

Про підсумки роботи Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів у І півріччі 2015 року
 

    2 липня 2015 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулося чергове засідання Вченої ради академії. На засіданні, роботу якого розпочав президент Національної академії Юрій Ковбасюк, було розглянуто та прийнято рішення з важливих питань, що стосуються діяльності закладу.

Докладніше>

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
слухачі.JPG