ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ В УКРАЇНІ
ТА РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

    23-24 січня 2017 року в Інституті проведено тематичний короткостроковий семінар “Децентралізація влади в Україні та реформування місцевого самоврядування” для державних службовців 1-5 груп оплати праці центральних і місцевих органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування І-ІV категорій посад.

Мета семінару: засвоєння знань про процеси децентралізації влади, розвиток місцевого самоврядування та здійснення адміністративно-територіальної реформи в Україні; забезпечення ефективності служби в органах місцевого самоврядування; розуміння завдань і особливостей її правового регулювання та напрямів реформування.

Під час семінару розглянуто питання:

  • реалізації державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року в умовах децентралізації влади;

  • децентралізації державного управління в контексті світового та українського досвіду;

  • державної політики у сфері благоустрою населених пунктів в умовах децентралізації влади;

  • забезпечення ефективності системи місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади;

  • стратегічного планування об’єднаних територіальних громад;

  • місцевої демократії та органів організації населення в умовах децентралізації;

  • інновацій як чинника розвитку місцевого самоврядування;

  • впровадження процесу партиципаторного бюджетування в умовах децентралізації влади.

У роботі семінару взяли участь посадовці, провідні фахівці-експерти та науковці, зокрема: директор Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Сергій Шаршов; керівник Офісу реформ Київської області, голова громадської ради з розвитку міста Славутич Київської області, д.е.н. Володимир Удовиченко; Голова Інституту Громадських стратегій, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Академії муніципального управління, к.держ.упр., доц. Алла Кожина; заступник виконавчого директора Польсько-української фундації співпраці ПАУСІ, к.держ.упр. Костянтин Плоский; науково-педагогічні працівники НАДУ при Президентові України кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом: професори кафедри, д.держ.упр., доц. Вікторія Колтун та Ія Дегтярьова, доцент кафедри, к.е.н., доц. Ольга Берданова та доцент кафедри управління національним господарством та економічної політики НАДУ при Президентові України, к.е.н. Олександр Ігнатенко.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now