Зустріч Першого заступника Голови Верховної Ради України
Ірини Геращенко з головами районних державних адміністрацій

     9 червня 2016 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч Першого заступника Голови Верховної Ради України, народного депутату України Ірини Геращенко зі слухачами – головами районних державних адміністрацій, головами районних, сільських рад, депутатами місцевих рад, працівниками центральних органів виконавчої влади, Вищого адміністративного суду України, науково-педагогічними працівниками, аспірантами, докторантами кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії.

        Під час зустрічі обговорено виклики та загрози гуманітарній безпеці Української Держави, питання реформування, європейської інтеграції та виконання Мінських домовленостей, безпекової та гуманітарної ситуації на Сході країни, надання Україні безвізового режиму та захисту національних інтересів України.

“Європейська комісія вже подала законодавчі пропозиції до Європарламенту та Ради ЄС щодо візової лібералізації для України, саме ці органи Європейського Союзу мають ухвалити остаточне рішення. На дипломатичному рівні здійснюється величезна робота із прискорення цього процесу та донесення інформації про те, що Україна не несе міграційних ризиків для країн Європи, надання безвізового режиму для українців знаходиться на фінішній прямій”, – проголосила перший віце-спікер.

     Ірина Геращенко зазначила, що надзвичайно важливим залишається питання виконання Мінських угод, які постійно порушуються, але свого часу вони зупинили повномаштабний наступ та підтверджують участь Росії у збройному конфлікті, який вона і започаткувала; так бачить ситуацію весь світ, визнаючи неідеальність Мінських угод, але прив’язуючи санкції проти РФ до їх виконання; Москва зацікавлена в дискредитації

Мінських угод і переговорів, це Кремль марить зривом мінського процесу і вимагає прямих переговорів Києва з бойовиками.

   Також народний депутат України звернула увагу на пріоритетність виконання положень політичного та гуманітарного блоку Мінських угод. На її думку, неприпустимим є те, що звільнення заручників заблоковано із-за позиції представників ОРДЛО, які  пов’язують свободу бранців із амністією бойовиків.

        Зустріч проходила у форматі конструктивного діалогу та дискусії, під час якої слухачі отримали фахові та вичерпні відповіді на питання щодо діяльності Верховної ради України, реалізації реформи децентралізації, судової реформи, перспектив прийняття закону про вибори та інші.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now