ІННОВАЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В ОРГАНАХ ВЛАДИ

     Ефективність реформування сучасної системи державного управління потребує застосування нових інноваційних підходів до управління та принципів належного адміністрування й менеджменту, зорієнтованих на надання якісних публічних послуг. Для розкриття зазначених питань 29-30 березня 2016 року в Інституті проведено тематичний короткостроковий семінар “Інноваційний менеджмент в органах влади”.

   Активна  державна  інноваційна  політика  в  умовах сьогодення сприяє сталому економічному розвитку, і саме тому програма семінару спрямована на формування цілісної системи функціональних компетентностей в сфері управління інноваційними змінами в органах влади з урахуванням стратегічних засад розвитку Української держави та європейського досвіду; розвиток лідерських і управлінських якостей особистості, здатної приймати обґрунтовані рішення, ефективно керувати та створювати сприятливе креативне середовище.

    У ході семінару зі слухачами зустрілися науковці-експерти з питань менеджменту інноваційної діяльності та державного управління, зокрема, Національної академії: професор кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Ія Дегтярьова, професори кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Лідія Даниленко та Інна Сурай, доцент кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Вікторія Колтун; доцент кафедри педагогіки та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Валентина Завірюха та доцент кафедри кримінального права та кримінології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Григорій Усатий.

        У рамках семінару за сприяння кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії в Інституті відбувся круглий стіл “Українська держава та проблеми соборності і солідарності”, метою якого є актуалізація проблем солідаризму та соборності як концентрованого вираження української національної ідеї на сучасному етапі розвитку людської цивілізації щодо рівноваги і злагоди між трьома головними елементами суспільства - корпораціями, народом і державою.

       Під час заходу обговорено питання:

  • Україна - солідарна чи солідаристична держава?

  • Чи відповідають сучасні українські еліти ідеям солідаризму?

  • Які перспективи українського національного солідаризму?

       У дискусії взяли участь провідні науковці Національної академії та публічні службовці, а саме: завідувач кафедри філософії, теорії та історії державного управління Радмила Войтович, науково-педагогічні працівники кафедри парламентаризму та політичного менеджменту – професори – Людмила Пашко, Лідія Даниленко, Інна Сурай, Ростислав Марчук; доценти – Лілія Григорович, Валентина Гурієвська, Михайло Газізов, Юлія Кисіль та інші.

В ході обговорення зазначеної проблематики на засіданні круглого столу було спільно запропоновано перелік заходів для більш ефективної реалізації принципу солідаризму у вітчизняній теорії і практиці публічного управління та адміністрування.

      На завершення, учасники семінару взяли участь у підсумковому анкетуванні. За його результатами слухачі відмітили, що у своїй професійній діяльності вони використовуватимуть набуті під час семінару знання із практичного використання в управлінні теоретичних та методичних основ інноваційного менеджменту.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now