ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЮ ТА ВИКОНАВСЬКОЇ ДИСЦИПЛІНИ
БУЛИ ОБГОВОРЕНІ В ІНСТИТУТІ

Контроль як засіб зміцнення дисципліни виконання та підвищення ефективності роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування виступає однією з основних функцій державного управління.
В Інституті 01-02 березня 2016 року відбувся тематичний короткостроковий семінар “Організація контролю та виконавської дисципліни в органах влади”.
Програму семінару розроблено з урахуванням результатів вивчення професійних потреб і пізнавальних інтересів керівних працівників публічної служби.
У ході заходу розкрито такі питання:
-
Законність і дисципліна в державному управлінні;
-
Адміністративна та дисциплінарна відповідальність державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;
-
Відповідальність та дисциплінованість як принципи етики державного службовця;
-
Механізми забезпечення виконавської дисципліни державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
Вищеперелічені теми висвітлили провідні посадовці та фахівці у галузі державного управління, зокрема: суддя Вищого господарського суду України Мальвіна Данилова; науковці Національного академії: професори кафедри парламентаризму та політичного менеджменту – Лідія Даниленко, Людмила Пашко, Юрій Кальниш, професор кафедри державної служби та кадрової політики Тетяна Василевська; Національної академії внутрішніх справ України – професор кафедри адміністративного права і процесу Олександр Лупало; Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України – Наталія Серьогіна.
У результаті участі в роботі семінару слухачі отримали знання та вміння щодо організації ефективного контролю виконавської дисципліни, використання механізмів контролю та організації взаємодії між органами влади з метою забезпечення регулювання діяльності та ефективного управління; виявлення резервів оптимізації діяльності органів влади та формулювання пропозицій з регламентації роботи їх структурних підрозділів; планування та організації заходів, спрямованих на запобігання, протидію та виявлення корупційних діянь, усунення наслідків правопорушень, пов’язаних з корупцією; здійснення контролю за дотриманням законодавства про відповідальність за корупційні діяння.




