Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів розпочав новий 2017-2018 навчальний рік тематичними короткостроковими семінарами.

    06-07 вересня 2017 року в Інституті проведено тематичний короткостроковий семінар з питань запобігання і протидії корупції.

Мета семінару: ознайомлення слухачів з новаціями в законодавстві України щодо боротьби з корупцією;

вивчення міжнародних стандартів антикорупційного законодавства та його використання державними службовцями і посадовими особами місцевого самоврядування в роботі.

         Провідні фахівці і науковці даної сфери зосередили увагу слухачів на розкритті наступних питань.

      Професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту НАДУ при Президентові України, к.ю.н., доц.. Ростислав Марчук виступив з темою: “Актуальні питання запобігання та протидії корупції”.

       Види маніпуляції у структурі корупційного впливу висвітлила заступник завідувача кафедри педагогіки та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, к.психол.н., доц. Людмила Музичко.

        Професор кафедри адміністративного права і процесу Національної академії внутрішніх справ України, к.ю.н., доц.. Олександр Лупало акцентував увагу учасників семінару на дотриманні вимог Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” в державній службі. У тематичній дискусії “Конфлікт інтересів на державній службі. Відповідальність за корупційні діяння” Олександр Анатолійович показав  застосування окремих положень Закону в практичній роботі посадовців.

    Про морально-ціннісні орієнтири державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в умовах змін на семінарі говорила Тетяна Новаченко, начальник відділу науково-методичного забезпечення системи  підвищення  кваліфікації  публічних  службовців 

Центру підвищення кваліфікації та професійної спеціалізації вищого корпусу публічних службовців Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., доц.

     Учасники семінару отримали інформацію про види відповідальності за корупційні правопорушення; відшкодування збитків; завданої державі, внаслідок корупційного правопорушення, інше.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now