ЗАПОБІГАННЯ  КОРУПЦІЇ  НА  ДЕРЖАВНІЙ  СЛУЖБІ

Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів

        В період з 18 по 19 жовтня 2017 року, за окремою угодою, в Інституті проходив тематичний короткостроковий семінар з питань запобігання корупції. Упродовж навчання слухачі взяли участь у тематичних дискусіях, практичних заняттях, вирішенні ситуативних управлінських завдань, які проводились відповідно до практико-орієнтованих програм, розроблених Інститутом.

    В ході зазначеного семінару слухачі ознайомились з основними завданнями антикорупційної реформи; механізмами протидії корупційним явищам і факторам; організації контролю з боку громадянського суспільства за діяльністю центральних та місцевих органів виконавчої влади.

   Під час семінару обговорювались питання:

- міжнародних стандартів антикорупційного законодавства;

- дисциплінарної відповідальності державних службовців;

- запобігання конфлікту інтересів на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування.

У роботі семінару взяли участь: заступник директора Департаменту контролю та взаємодії з органами влади - начальник відділу контролю за дотриманням законодавства про державну службу Національного агентства України з питань державної служби Дмитро Трипольський;

доцент кафедри публічного адміністрування Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України Наталія Серьогіна;

головний науковий співробітник Національної школи суддів, доцент кафедри правосуддя Київського національного університету імені Тараса Шевченко Наталя Ахтирська.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now