«Професіоналізація та стабілізація управління

українським  комунальним господарством»

         18-19 квітня 2016 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії в рамках міжнародного проекту “Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством” проведено перший із запланованих 10-ти тематичних короткострокових семінарів для міських голів “Самоуправління та керівництво в українському місцевому самоврядуванні”, який реалізовуватиметься Національною академією спільно з Університетом Прикладного Менеджменту м. Мангайм Федеративної Республіки Німеччини відповідно до укладеного Меморандуму.

Підвищення кваліфікації міських голів
Підвищення кваліфікації міських голів
Підвищеня кваліфікації міських голів
Підвищення кваліфікації міських голів
ПІдвищення кваліфікації міських голів

    Метою  Проекту   є  забезпечення   професіоналізації і стабілізації органів місцевого самоврядування, ефективного управління містом і комунальним господарством з використанням кращих практик світового досвіду та європейських стандартів.            Програмою передбачено за окремим планом-графіком проведення 10-и дводенних семінарів в Інституті та 2-х семінарів в Університеті Прикладного Менеджменту м. Мангайм за участю німецьких і вітчизняних фахівців-експертів з питань управління містом.

  У відкритті заходу взяли участь президент Національної академії Юрій Ковбасюк, директор Інституту Валентина Гошовська, керівник міжнародного проекту від Університету прикладного менеджменту Озер Пінер, керівник міжнародного проекту від Інституту Наталія Ларіна, професор Університету прикладного менеджменту Генріке Тилль.

  Відкриваючи  навчання Юрій  Ковбасюк, привітав учасників семінару та міських голів – переможців конкурсу даного проекту, зазначивши, що в період змін, створення ефективної системи місцевого самоврядування, постійний пошук нових підходів до оновлення змісту діяльності органів місцевого самоврядування, підвищення їх престижу вимагає відповідної підготовки висококваліфікованих управлінських кадрів, спроможних реалізовувати державну політику на регіональному та місцевому рівнях, творчо й ефективно здійснювати покладені на них функції.

     Президент академії наголосив, що сьогодні Національна академія успішно співпрацює з міжнародними та іноземними інституціями, реалізовуючи при цьому понад 60 міжнародних проектів, зокрема три проекти, серед яких також із Університетом Прикладного Менеджменту, спрямовані на вивчення питань децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування; слугує потужним майданчиком та комунікативною платформою для розвитку професійної компетентності державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

     У  своєму  виступі, Валентина Гошовська, акцентувала, що практико-орієнотвана програма спільної роботи доволі насичена, складається із різноманітних форм і видів навчання, відповідає потребам органів місцевого самоврядування. “Ми усвідомлюємо всю відповідальність, яку громада покладає сьогодні саме на міських голів та спрямовуємо навчання на вивчення світового досвіду ефективного публічного управління, здобуття необхідних знань і умінь щодо взаємодії влади, держави і громади”, – сказала директор Інституту.

    Озер Пінер висловив слова вдячності за можливість керувати даним проектом та переконання щодо успішної реалізації досвіду німецьких вчених і практиків в управлінні українськими містами. Керівник міжнародного проекту вказав на практичну спрямованість проекту та запевнив у тому, що мери українських міст на практиці зможуть пересвідчиться у ефективності німецької моделі місцевого самоврядування, яка ґрунтується на принципах самоуправління, саморозвитку та лідерстві.

   У ході роботи професор Університету прикладного менеджменту Генріка Тилль як головний тренер семінару розкрила в інтерактивній формі питання авторитету в управлінні, ролі керівника, управління часом та самоуправління, техніки управління, належного керівництва, мотивації як завдання керівництва. Навчання проходило у форматі тренінгу в малих групах, мери міст розробляли стратегії та тактики управління відповідно до різних технік: управління за цілями, делегування, комунікації та контролю; виконували практичні завдання з планування робочого часу, визначення особистої продуктивності, зовнішніх і внутрішніх перешкод, презентуючи свої розробки.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now