Тематичний короткостроковий семінар
“Міжкультурний менеджмент”

    12-13 травня 2016 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії проведено третій тематичний короткостроковий семінарів для міських голів та їх заступників “Міжкультурний менеджмент” у рамках міжнародного проекту “Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством”, який здійснюється Національною академією спільно з Університетом Прикладного Менеджменту м. Мангайм Федеративної Республіки Німеччини.

  Модератором семінару виступила доцент Університету Прикладного Менеджменту м. Мангайм, дипломований економіст Перізат Дагліоглу.

   Упродовж двох днів семінару міські голови, науково-педагогічні працівники, аспіранти кафедри парламентаризму та політичного менеджменту, кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Національної академії, працівники Інституту та модератор Перізат Дагліоглу обговорювали у форматі дискусії та обміну досвідом питання міжкультурного менеджменту в управлінні через призму вивчення та практичного застосування низки сучасних індексів, а саме: індексів дистанції між владою та підлеглими, уникнення невизначеностей, співвідношення колективізму та індивідуалізму, маскулінності та фемінності, орієнтації на довгостроковий період.

  Крім того, учасники виконували практичні завдання в малих групах, визначали власні показники рівня міжкультурного менеджменту та міжкультурної компетентності відповідно до моделі 5D професора Хофетеде.

Особливу зацікавленість міські голови проявили до SWOT аналізу міжкультурного управління міської ради.

   У ході роботи семінару активну участь взяли Балаклійський міський голова Харківської області Іван Столбовий, Охтирський міський голова Сумської області Ігор Алєксєєв, Сумський міський голова Сумської області Олександр Лисенко, Канівський міський голова Черкаської області Ігор Ренькас, Чернівецький міський голова Чернівецької області Олексій Каспрук та заступник Чернівецького міського голови Чернівецької області Степан Руденко та професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії Людмила Пашко.

   На завершення, учасники висловили слова щирої вдячності організаторам семінару, модератору Перізат Дагліоглу та сподівання на подальшу співпрацю.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now