ЛІДЕРСТВО В ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ ТА ЕКОНОМІЧНІЙ СФЕРІ

     12-13 вересня 2016 року в Інституті проведено дев’ятий тематичний короткостроковий семінар “Лідерство в державній службі та економічній сфері” у рамках реалізації міжнародного проекту “Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством”.

     Розпочав роботу семінару професор, доктор Уве Гохмут (Університет Прикладного Менеджменту м. Мангайм Федеративної Республіки Німеччини) з викладу матеріалу на тему: “Вступ до Національної економічної теорії”, розкриваючи питання предмету,

методів і функцій економічної теорії та економічної політики; потреб і виробничих ресурсів, ефективність їх використання; структури та форм виробництва, товарної економіки, грошових систем та їх типів; національної економіки та економічної системи; ринкової економіки та інфраструктури; рівноваги попиту і пропозиції.

Також, Уве Гохмут більш детально охарактеризував методи державного втручання (регулювання) в економіку, державний сектор у національній економіці, межі та перспективи регулювальної діяльності держави, сутність підприємництва, основи менеджменту й маркетингу в підприємницькій діяльності, домогосподарство як суб’єкт ринкової економіки, постачальник ресурсів і виробник товарів та послуг, споживач благ та заощадник доходів.

Під час другого блоку семінару “Керівництво на державній службі” Уве Гохмут представив класично-бюрократичну модель управління через регулювання та нову модель управління через цілі і результати; стилі керівництва; фактори успіху результативних процесів змін, сферу організації персоналу в державному і муніципальному управлінні, управлінні персоналом, вимоги до успішного адміністративного управління. Уве Гохмут навів практичний приклад управління Баден-Вюртембергу в основу якого покладено три складові управління як надання послуг, управління, яке ґрунтується на кооперації і співпраця на основі довіри та оформлення внутрішнього розпорядку.

Продовжила роботу другого блоку професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії Людмила Пашко, яка висвітлила теми: “Емоційне лідерство – мистецтво управління емоціями та основа конструктивної взаємодії” та “Принципи доброго врядування: дорожня карта становлення динамічного муніципалітету”. Заняття проходили у форматі тренінгу, під час якого слухачі працювали у малих групах, виконували конкретні завдання та вправи, тестування з визначення лідерських рис, умінь та здібностей в управлінні, обговорювали, коментували та презентували свої напрацювання.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now