Управління інноваціями та ресурсами

     Герхард Мерзмани представив “Модель трьох стовпів сталого розвитку”, в основу якої покладено концепцію стійкого, націленого на майбутнє розвитку економічного, екологічного та соціального вимірів людського існування, спрямовану на забезпечення економічної, соціальної та екологічної стабільності суспільства, розкрив проблеми охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів при муніципальному управлінні, а також інструменти та методи, які використовуються в управлінні інноваціями та ресурсами.

    З метою забезпечення практичної складової семінару Герхард Мерзмани поставив конкретні міні-завдання для міських голів міст обласного значення для роботи в малих групах, за результатами якої слухачі обговорювали конкретну ситуацію, презентували портфоліо-аналіз та робили відповідні висновки й пропозиції щодо їх реалізації.

    Продовженням семінару став тренінг Лідії Даниленко “Криза як передумова інновації”, на якому розглянуто сутність та взаємозалежність кризи, конфліктів й інновацій, вплив кризи на інноваційний розвиток держави, схему «цикл інновації», методику розробки «Паспорта інновації для ОДВ та ОМС», сфери застосування інновацій. Під час заняття кожен із учасників взяв участь у тестуванні з визначення власної оцінки особливостей особистості, зокрема рівня морально-етичної відповідальності, а також схильності до застосування інноваційного підходу.

     У рамках міжнародного проекту “Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством” в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України 08-09 вересня 2016 року проведено восьмий тематичний короткостроковий семінар “Управління інноваціями та ресурсами” для міських голів міст обласного значення та їх заступників.

   Модераторами даного заходу виступили перший заступник директора Інституту Наталія Ларіна, доктор Герхард Мерзмани (Університет Прикладного Менеджменту  м. Мангайм Федеративної Республіки Німеччини), професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії Лідія Даниленко. 

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now