Завершено навчання

ветеранів війни та учасників АТО в Україні

у рамках реалізації освітнього проекту “З фронту до міністерства”

 

           28 вересня 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів (далі – Інститут) Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Національна академія) в цілому, у тому числі другої групи, завершилось навчання ветеранів війни та учасників АТО в Україні за напрямом “Публічне управління та адміністрування” відповідно до Меморандуму, підписаного у червні цього року між Національною академією і Комітетом Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю (далі – Комітет) у рамках освітнього проекту “З фронту до міністерства” ініційованого Комітетом спільно з Проектним офісом зі створення Міністерства у справах ветеранів.

              Програму  курсу  розроблено  та  реалізовано Інститутом  спільно  з науково-педагогічними працівниками кафедр та Центром дистанційного навчання Національної академії з метою підготовки ветеранів війни та учасників АТО в Україні для проходження конкурсу й подальшої роботи на посадах державної служби та орієнтовано на підвищення конкурентного освітнього рівня ветеранів, надання їм системних знань і навичок про специфіку державного управління в Україні.

            Загалом, у проекті взяли участь 100 ветеранів Збройних Сил України -слухачів  з м. Києва та  21 області України, які вирішили, після повернення з фронту до мирного життя, брати участь у державотворенні і, насамперед, розбудові нового профільного міністерства та його обласних і районних структур.

        Учасниками даного заходу стали неординарні особистості, серед яких є приватні підприємці, журналісти, юристи, викладачі вишів, поліцейські, публічні службовці, медики, бойові командири, очільники обласних і районних рад ветеранів АТО.

            Із успішним проходженням навчання слухачів привітали перший заступник директора Інституту Наталія Ларіна, керівник Cекретаріату Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю Наталія Шамбір, представник благодійної організації Фонду “Олександра Третьякова” Олеся Зубрицька та представник Проектного офісу зі створення Міністерства у справах ветеранів України Олександра Тарасова. У своїх зверненнях до учасників освітнього проекту побажали успішно пройти конкурс на зайняття посад на державній службі; стати активними учасниками створення і організації роботи Міністерства у справах ветеранів; висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

       По завершенню заходу ветерани війни та учасники антитерористичної операції в Україні отримали свідоцтва відповідного зразка.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now