«КОМУНІКАЦІЯ ТА ВЗАЄМОДІЯ»

      31 липня 2020 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії завершилося навчання другої групи працівників Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за спеціальною короткостроковою програмою «Комунікація та взаємодія».

    Навчання проходило в дистанційному форматі та було спрямоване на  оновлення знань, комунікативних умінь та підвищення рівня професійних компетентностей державних службовців щодо розвитку комунікативних якостей особистості, моделей забезпечення ефективної комунікації в публічному управлінні, особливостей та специфіки застосування комунікативної складової у професійній діяльності, як важливого елементу формування довіри й партнерських відносин між представниками органів влади і громадянами – основними споживачами управлінських послуг.

     Навчальні  заходи   з  надання   освітніх   послуг  на  підвищення кваліфікації реалізовувались через систему дистанційного навчання Національної академії. Були створенні «Особисті кабінети слухачів», на яких висвітлювалися всі навчально-методичні матеріали, необхідні відео лекції, презентації та завдання для самостійної роботи.

     Окрім  цього, слухачі мали змогу долучитися до ряду онлайн занять, які проходили у віддаленому режимі засобом Zoom-конференції, за участі досвідчених науково-педагогічних працівників Національної академії.

     Усі учасники навчання успішно склали підсумкове тестування та  отримали сертифікати про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

       Дякуємо слухачам за плідну роботу та активну участь!

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now