РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦИКЛ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

      23 січня 2017 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії розпочався новий цикл навчання відповідно до Плану-графіка навчання державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування І-ІV категорій посад на 2017 рік, погодженого Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Адміністрацією Президента України та Національним агентством України з питань державної служби.

    Слухачами двотижневого навчання у період з 23 січня по 03 лютого за професійною програмою підвищення кваліфікації є державні службовці 1-5 груп оплати праці Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Державного агентства водних ресурсів України, Державного агентства рибного господарства України, відповідних структурних підрозділів обласних державних адміністрацій.

    Відкриваючи навчання, директор Інституту Валентина Гошовська підкреслила, що основним завданням Інституту є підвищення рівня професійної компетентності керівників шляхом забезпечення їх безперервного навчання, формування в них спеціальних знань, умінь і навичок, необхідних для реалізації визначених Президентом України реформ, здійснення ефективного управління як на державному, так і на регіональному рівнях та інтеграції України до ЄС.

     “Зміст навчання в Інституті сформований на основі компетентнісного, практико-орієнтованого та особистісно-орієнтованого підходів з використанням інноваційних технологій, інтерактивних методів і форм навчання, зокрема, тренінгів, круглих столів, тематичних дискусій, лекцій, практичних занять; програма нашої спільної роботи доволі насичена”, – зазначила директор Інституту.

     Валентина Андріївна побажала слухачам продуктивної роботи та цікавих зустрічей під час навчання.

      Цього ж дня слухачі обговорювали проблеми децентралізації влади в умовах конституційних змін з керівником Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України, професором кафедри державознавства і права НАДУ при Президентові України, д.ю.н., проф., заслуженим юристом України Василем Борденюком; євроінтеграційні цілі України в контексті соціальних стандартів з професором кафедри соціальної і гуманітарної політики НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., доц. Ольгою Петроє; основні напрями підвищення ефективності управління землекористуванням з директором Навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, д.е.н., проф., чл.-кор. НААН України Антоном Третяком.

       Упродовж першого дня паралельно з навчанням за професійною програмою підвищення кваліфікації в Інституті розпочався  тематичний короткостроковий семінар “Децентралізація влади в Україні та реформування місцевого самоврядування” (23-24 січня).

     У січні передбачено проведення ще двох короткострокових семінарів на теми: “Написання проектів та грантів. Управління проектами” (25-26 січня) та “Енергозбереження та підвищення енергоефективності. Використання альтернативних паливно-енергетичних ресурсів” (30-31 січня).

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now