СУЧАСНІ  МЕТОДИ  УПРАВЛІННЯ  ПРОЕКТАМИ

    25-26 січня 2018 року в Інституті в ході проведення тематичного короткострокового семінару “Написання проектів та грантів. Управління проектами” учасники якого ознайомились з сутністю, значенням та етапами підготовки проектів і грантів, процесами управління ними; характеристиками факторів, що впливають на вибір проектів та грантів; методичними підходами до формування проектної команди, оцінюванням ефективності її роботи; управлінням проектами як системою управління в Україні.

   Разом з тематичними дискусіями заняття семінару проходили у форматі роботи малих груп, під час яких слухачі, як учасники проектних команд, виконували конкретні завдання по впровадженню технологій проектного менеджменту, обговорювали та презентували свої проекти.

  Слухачі отримали певні знання з розроблення та управління проектами за етапами проектного циклу, мали змогу ознайомитись з роботою низки донорів, які діють в Україні і надають фінансову підтримку в різних напрямках громадським, урядовим організаціям, органам місцевого самоврядування, підприємцям, науковцям, фізичним особам тощо.

   Корисним було вивчення практичного досвіду окремих регіонів України із впровадження технологій проектного менеджменту у діяльності державних органів влади та органів місцевого самоврядування, оформлення документації щодо участі у різноманітних грантових конкурсах, підготовки проектів з розробки стратегічних планів розвитку для об’єднаних територіальних громад.