СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ

    У рамках реалізації  Меморандуму про співробітництво між Національною академією державного управління при Президентові України та Федерацією професійних спілок України з 27 по 28 лютого 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів проведено тематичний короткостроковий семінар на тему “Стратегічні пріоритети розвитку України в контексті реалізації програми “Стратегія реформ – 2020”.

 У вступному слові президент Національної академії Василь Куйбіда акцентував увагу учасників заходу на тому, що професійний розвиток, як профспілкових   лідерів,   так  і  державних

службовців, має бути безперервним, свідомим, цілеспрямованим процесом особистісного та професійного зростання, базуватися на інтеграції знань, умінь і навичок. Василь Куйбіда запропонував профспілковим керівникам створити на базі Національної академії дискусійну платформу для ведення конструктивного діалогу, поглиблення  подальшої співпраці, обговорення перспектив та вироблення спільних пропозицій щодо проведення політики реформ, які мають реалізовувати наші державотворці.      

      Голова ФПУ Григорій Осовий зазначив, що програма семінару розроблена з урахуванням потреб і пропозицій для вищого керівного ешелону профспілок та є пілотним проектом, який матиме продовження для фахівців з різних напрямів профспілкової роботи.

Григорій Осовий також висловив сподівання, що під час навчання  учасники матимуть змогу оновити, вдосконалити та озброїтися новими знаннями, необхідними для ефективного представлення й захисту прав та інтересів  трудящих.

      Захід проходив у форматі  активного діалогу, обміну досвідом та жвавих дискусій з актуальних питань щодо пріоритетних та ключових напрямів державної соціально-економічної політики України за участю представників центральних органів виконавчої влади, науковців та експертів даної сфери.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now