Творімо нашу майбутню історію разом: пам’ятаємо нашу історію, розуміємо наше сьогодення, створюємо наше майбутнє

   Під таким гаслом 27 жовтня 2015 року за підтримки Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів, кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії проведено тренінг з розвитку лідерства, фасилітації та коучингу у рамках роботи освітнього Саміту майбутнього України: “Творімо майбутню історію разом”.

    Координатором тренінгу виступила доцент кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії Валентина Гурієвська у співпраці з засновниками Міжнародного дослідницького центру лідерства Інституту Глибинної Демократії, організаторами Саміту та ведучими тренінгу Максом Шупбах та Еллен Шупбах.

   Основна мета цього заходу, як зазначають Макс та Еллен Шупбах, – зібрати лідерів різних сфер та поколінь з політики, бізнесу, соціальних організацій та громадських ініціатив, щоб навчитися майстерності вирішення конфліктів та ведення діалогу між різними зацікавленими сторонами; створити площадку для відкритого обговорення болючих проблем і викликів українського сьогодення за участю лідерів зі Західної, Східної та Центральної України для налагодження взаємодії, створення ідей та спільних проектів майбутнього країни.

   “Соціальні форуми задумані як платформа, відкрита для всіх. Ми виступаємо у ролі фасилітаторів на форумах, де немає жорстких правил, де кожен має можливість висловитися”, – пояснив Макс Шупбах.

   Робота тренінгу проходила у форматі міні-лекцій, тренінгів, коучингу, групових процесів й міських відкритих форумів, роботи в малих групах і соціальних лабораторій проектів від світових майстрів з фасилітації діалогу та конфліктів Макса та Еллен Шупбах, та спрямована на застосування учасниками набутих під час спілкування навичок на практиці, можливостями попрацювати зі своїми мріями, ідеями та проектами.

Партнери саміту: Міністерство освіти і науки України, Національна академія державного управління при Президентові України та її структурні підрозділи – Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів й кафедра парламентаризму та політичного менеджменту, Київська міська державна адміністрація, Impact Hub Odessa, Ciklum, Goethe Institute Україна, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, DELO.UA, MMR, Ukraine Crisis Media Center, The Aspen Institute, ICU Alumni.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now