З ОСОБЛИВОСТЯМИ КАДРОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ТА КАДРОВИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ В ОРГАНАХ ВЛАДИ ОЗНАЙОМИЛИСЯ СЛУХАЧІ СЕМІНАРУ В ІНСТИТУТІ

      Багатоаспектність  функцій  і з авдань,  що  реалізуються  органами державної влади у сфері публічного управління, актуалізують необхідність ефективного управління персоналом, отримання відповідної професійної підготовки та її постійного оновлення з урахуванням потреб соціально-економічного розвитку країни, становлення громадянського суспільства та пріоритетів державної політики. Висвітленню саме цих питань було приділено увагу в Інституті 05-06 жовтня 2015 року під час тематичного короткострокового семінару “Кадровий менеджмент і кадрові технології в органах влади” для працівників органів влади та місцевого самоврядування.

       У ході семінарських занять обговорені наступні актуальні теми:

  • Управління персоналом в контексті модернізації державної служби;

  • Нормативно-правове забезпечення реформування державної служби;

  • Механізми забезпечення виконавської дисципліни державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;

  • Етичні аспекти кадрової політики;

  • Професійне здоровʼя та професійне вигорання на державній службі;

  • Психологічний аудит персоналу;

  • Психологічні основи управління мотивацією персоналу.

     Заняття пройшли у форматі тренінгів, практичних занять, лекцій з елементами тренінгу, тематичних зустрічей за участю: директора Департаменту нормативно-правової роботи та юридичного забезпечення Національного агентства України з питань державної служби Андрія Заболотного, заступника завідувача кафедри педагогіки та психології Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана Людмили Музичко; науково-педагогічних працівників Національної академії: професора кафедри державної служби та кадрової політики Тетяни Василевської, професорів кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Юрія Кальниша і Людмили Пашко; доцента кафедри педагогіки та психології Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана Валентини Завірюхи, доцента кафедри соціальних комунікацій Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка Олександра Чекмишева.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now