АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ІЗ МІЖНАРОДНИМИ ДОНОРСЬКИМИ

ОРГАНІЗАЦІЯМИ БУЛИ ОБГОВОРЕНІ В ХОДІ СЕМІНАРУ

  Ефективна співпраця із міжнародними донорськими організаціями – запорука успішного впровадження реформ в Україні. З метою підвищення професійної компетентності публічних службовців у сфері реалізації міжнародних донорських проектів в Інституті 01-02 грудня 2015 року відбувся тематичний короткостроковий семінар “Особливості співпраці з міжнародними донорськими організаціями. Написання міжнародних проектів”

      Радник  Міністра  економічного  розвитку  і торгівлі України Анатолій Шатковський та директор Департаменту координації міжнародних програм Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олена Трегуб, які взяли участь у роботі семінару, зазначили, що підвищення ефективності роботи   з  донорами  безпосередньо  залежить  від 

фахового рівня тих, хто з ними працює – держслужбовців з центральних та місцевих органів виконавчої влади. Посадовці надали рекомендації щодо взаємодії з донорами для кращого впровадження реформ в Україні та поради, як писати технічні завдання й проектні пропозиції для отримання грантів; розповіли про можливості залучення додаткових коштів для проведення реформ; проінформували про створення єдиного координаційного центру міжнародної допомоги на базі Департаменту Мінекономрозвитку, який допоможе найкраще оптимізувати та контролювати використання донорських коштів для розвитку України.

     Технології написання та подання міжнародних проектів розкрили під час тренінгу науковці Національної академії державного управління при Президентові України: начальник відділу навчально-наукового та методичного забезпечення Вищої школи державного управління, доцент кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Олександр Титаренко та доцент кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Григорій Борщ.

    Голова Інституту громадських стратегій Алла Кожина розповіла про можливості мобілізації ресурсів для місцевого та регіонального розвитку, зокрема: джерела залучення фінансових ресурсів для реалізації проектів, міжнародну технічну допомогу, інструменти та програми ЄС для України.

    З питаннями моніторингу та оцінки результативності проектів та програм розвитку, впровадження інновацій у публічному управлінні та особистісного потенціалу фахівців проекту слухачів ознайомили директор Навчально-тренувального центру управління персоналом, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана Олена Кир’янова, професор кафедри регіонального  управління,  місцевого  самоврядування  та  управління  містом  НАДУ  при   Президентові  України Ія Дегтярьова та доцент кафедри управління національним господарством та економічної політики НАДУ при Президентові України Наталія Балдич.

    Семінар пройшов у форматі конструктивного діалогу та за відгуками учасників, вони отримали можливість з’ясувати специфіку міжнародних проектів, з чого слід розпочинати створення успішного проекту, як правильно оформлювати проектні пропозиції та уникнути типових помилок при розробці проектних пропозицій.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now