В ІНСТИТУТІ ПРОЙШЛИ КОРОТКОСТРОКОВІ СЕМІНАРИ

    06-07 грудня 2017 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів пройшли тематичні  короткострокові семінари.

  В ході семінару “Організація контролю та виконавська дисципліна”, учасники обговорили базові питання щодо організації контролю, форм та методів його здійснення у сучасному державному управлінні; удосконалення організації         контролю         як

невід’ємної складової процесу прийняття й реалізації управлінських рішень; застосування механізмів забезпечення службової дисципліни публічних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування; ознайомлення із зарубіжним досвідом, здійснення контролю в органах виконавчої влади та вивчення ознак інституту контролю.

       Із тематичними дискусіями та презентаціями виступили – заступник директора Департаменту контролю та взаємодії з органами влади – начальник відділу службових розслідувань та дисциплінарних впроваджень Національного агентства України з питань державної служби Руслан Гребиниченко; заступник директора Департаменту контролю та взаємодії з органами влади – начальник відділу контролю за дотриманням законодавства про державну службу Національного агентства України з питань державної служби Дмитро Трипольський та інші.

     Велику  зацікавленість  викликав  семінар з  питань запобігання і протидії корупції, в ході якого відбулось ознайомлення слухачів з новаціями у вітчизняному законодавстві щодо боротьби з корупцією; вивчення міжнародних стандартів антикорупційного законодавства та його використання державними службовцями і посадовими особами місцевого самоврядування в роботі.

       Практичну складову семінару забезпечували: головний науковий співробітник Національної школи суддів, доцент кафедри правосуддя Київського національного університету імені Тараса Шевченка, к.ю.н., доц. Наталія Ахтирська; завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України, професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., доц. Петро Ворона; доцент кафедри кримінального права та кримінології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, к.ю.н., доц., с.н.с. Григорій Усатий, інші науковці та провідні експерти.

         За результатами роботи учасники отримали сертифікати відповідного зразка та висловили необхідність у проведенні подальших таких семінарів.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now