Bсеукраїнська літня школа  «Підвищення ефективності діяльності центрів підвищення кваліфікації державних службовців у контексті реформи державного управління»

       11 липня 2016 року в Одеській області розпочала роботу всеукраїнська літня школа за участю європейських експертів «Підвищення ефективності діяльності центрів підвищення кваліфікації державних службовців у контексті реформи державного управління», яку проводить Національна академія державного управління при Президентові України спільно з Представництвом Фонду Ганса Зайделя.

     У відкритті літньої школи взяли участь: голова Національного Агенства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, віце-президент Національної академії Марина Білинська, радник-експерт з питань підготовки, перепідготовки та підвищенні кваліфікації керівних кадрів Національної академії Петро Назимко, керівник проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Даніель Зайберлінг, директор ОРІДУ НАДУ Микола Іжа, голова правління громадської організації “Iнститут врядування” Анатолій Чемерис, представник Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії Вікторія Святненко та керівники управлінь і центрів підвищення кваліфікації кадрів з усіх регіонів України.

         

  Ващенко К.О. у своему виступі зупинився на питаннях імплементації нового Закону України про державну службу, проблемах та шляхах їх вирішення, підзаконних актах, які регулюють діяльність закладів системи підвищення кваліфікації. Директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України Іжа Микола Михайлович привітав учасників літньої школи з початком роботи, висловив подяку Фонду Ганса Зайделя в Україні за співпрацю та фінансову підтримку усіх проектів та заходів, Національному агентству України з питань державної служби та Національній академії державного управління при Президентові України за продовження чудової традиції проведення літньої школи для керівників закладів системи підвищення кваліфікації.

Досвідом роботи з викладачами, розроблення програм з підвищення кваліфікації державних службовців, вибору видів підвищення кваліфікації поділився заступник керівника відділу освіти Баварської школи управління, Мюнхен, ФРН, Раймунд Хєльфріх. Директор Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС Марина Канавець поінформувала учасників заходу про проект «Розвиток спроможності Нацдержслужби щодо замовлення та розроблення програм підвищення кваліфікації державних службовців». Також обговорювались питання щодо перспектив розвитку системи підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в умовах проведення реформи публічної служби та системи закладів підвищення кваліфікації, їх проблем та шляхів вирішення як в Україні, так і на прикладі досвіду експертів з Баварії (Німеччина).      

     Учасники літньої школи заслухали інформацію Ольги Кірєєвої, доцента кафедри філософії, соціології державного управління Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії про впровадження програми підвищення кваліфікації «План дій нового мера», розробленої в рамках проекту «Розробка базової програми підвищення кваліфікації «Єфєктивний лідер» для новообраних міських голів». Організаційні заходи проведення літньої школи «Підвищення ефективності діяльності центрів підвищення кваліфікації державних службовців у контексті реформи державного управління» здійснює Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів Нціональної академії та управління підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now