ОБГОВОРЕННЯ СТАНДАРТУ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

   

   Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів пропонує до обговорення проект Стандарту підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Проект обговорено на засіданні робочої групи Нацдержслужби 20 травня 2016 року та  Координаційній раді  27 травня 2016 року.

Ваші пропозиції та зауваження чекаємо

на адресу:                                 l_prud@ukr.net

або:                                             inna_nynyuk@bigmir.net

Засідання робочої групи по розробці стандартів підвищення кваліфікації

       Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадріів проведено засідання робочої групи по розробці стандартів підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у режимі відео-конференції із регіональними інститутами державного управління за участю представників Національного агентства України з питань державної служби.

     На засіданні було обговорено структуру стандарту освітньої діяльності з підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, погоджено пропозиції інститутів щодо необхідності проведення обговорення проекту стандарту та здійснення анкетування на центральному і місцевому рівнях з метою вивчення думки учасників процесу підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування (замовників навчання, керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, кадрових служб, асоціацій органів місцевого самоврядування) і громадськості. За результатами зустрічі було прийнято спільне рішення щодо надання регіональними інститутами державного управління пропозицій до структури стандарту та їх обговорення на наступному засіданні робочої групи у режимі відео-конференції.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now