ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ

АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ В УКРАЇНІ         

     22 червня 2018 року у рамках реалізації завдань, передбачених Меморандумом про співпрацю між Національною академією державного управління при Президентові України (далі – Національна академія) та Комітетом Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю (далі – Комітет) організовано і розпочато підвищення кваліфікації ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Україні за напрямом «Публічне управління та адміністрування».

     Актуальність  навчання  визначена  значимістю  і  необхідністю  надання  ветеранам війни та учасникам антитерористичної операції в Україні системних і практичних знань з питань державної служби та державного управління, а також підготовки їх до проходження конкурсу на державну службу.

          У відкритті  заходу  взяли участь:  Вікторія Муха,  директор благодійної організації «Фонд Олександра Третьякова» та Олександра Тарасова, представник Проектного офісу зі створення Міністерства у справах ветеранів України.

Зазначена освітня програма слухачів реалізовується у дистанційних заходах, які представлені широким вибором видів і форм, а також оперативного зворотного зв'язку слухачів із модераторами впродовж усього навчального процесу.

         Перший  день  навчання розпочався з тематичної дискусії «Основи Конституційного права України», модератор - професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії Ростислав Марчук.

          По  завершенню  навчання учасники семінару пройдуть комп’ютерне тестування, завдання для якого підготовлені працівниками Інституту, викладачами Національної академії та Центром дистанційного навчання для проходження ветеранами та учасниками антитерористичної операції в Україні конкурсу на державну службу.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now