ЗАВЕРШИЛИСЬ КОМУНІКАТИВНІ ОНЛАЙН-ЗАХОДИ  ДЛЯ

ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ В УКРАЇНІ

        20 липня 2018 року в Центрі дистанційного навчання Національної академії державного управління при Президентові України завершилось навчання з підвищення кваліфікації першої групи ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Україні, організоване Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів спільно з Комітетом Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, Благодійним фондом “Фонд Олександра Третьякова”.

          Упродовж місяця слухачі брали участь в онлайн-заходах з питань публічного управління та адміністрування, під час яких вивчалися основи Конституційного права України; питання фінансової децентралізації та бюджетно-податкової політики України; основи державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Україні; правове регулювання адміністративних послуг державної влади та державного управління в Україні тощо.

          Навчання  проводилось як в аудиторії, так і у формі комунікативних онлайн-заходів, зокрема: чату (текстова конференція); скайп-конференції; вебінару; відео-тренінгу; відеочату; віртуального тьюторіалу (віртуальний підручник); колоквіуму (підсумкова конференція) тощо з питань публічного управління та адміністрування.

       Актуальність навчання визначена значимістю і необхідністю надання ветеранам війни та учасникам антитерористичної операції в Україні системних і практичних знань з питань державної служби та державного управління, а також підготовки їх до проходження конкурсу на державну службу.

       Спільні зусилля науково-педагогічних працівників Національної академії Лілії Гонюкової, Ростислава Марчука, Людмили Пашко, Тетяни Василевської, Мілени Кравченко, Галини Лопушняк, Ілони Клименко, Олександри Васильєвої, Тетяни Сивак, Лариси Власової, Галини  Матвієнко та слухачів дали прекрасний результат.

     По завершенні навчання учасники дистанційного курсу взяли участь у комп’ютерному тестуванні, яке показало зріз формування управлінської компетентності ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Україні для їх ефективної участі у державно-управлінській діяльності, вирішенні актуальних проблем сьогодення, які знаходяться в центрі публічного управління та адміністрування і пов’язані з темою навчання.

         Високий рівень знань та навичок показали: Олег Солонар та Сергій Кушніренко, які  набрали по 100 балів із 100 можливих; Сергій Прокопович – 98; Родіон Сітдіков  та Віктор Шевченко по 94; Богдан Гнатківський та Ігор Кобозєв – 92; Олег Куцин – 90.

        У закритті навчання першої групи онлайн–заходів взяли участь керівник Проектного офісу зі створення Міністерства у справах ветеранів України, засновниця та голова правління громадської організації “Всеукраїнська правозахисна організація  “Юридична сотня” Леся Василенко, директор благодійної організації “Фонд Олександра Третьякова” Вікторія Муха та представник Проектного офісу зі створення Міністерства у справах ветеранів України Олександра Тарасова.

       У серпні - вересні поточного року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії (далі - Інститут) заплановано навчання  другої групи ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Україні.  

          Сучасна ефективна діяльність державних службовців неможлива без постійного оновлення знань у зв’язку із змінами у нормативно-правовому забезпеченні, оновленні управлінських технологій, трансформації суспільства та його вимог до органів влади.

          Багатоаспектність  завдань  післядипломної  освіти  ветеранів  війни  та  учасників  антитерористичної операції в Україні визначає концептуальні основи неперервного  професійного зростання кожного фахівця  освітньої програми “З фронту до міністерства”, постійного оновлення напрямів, змісту і форм навчання відповідно до потреб, практики та надзвичайно швидкої зміни інформаційних технологій. Саме тому, для цієї категорії Інститутом розробляються тематичні програми з дистанційного навчання, зокрема: з управління змінами, політичної складової у професійному розвитку державних службовців, ефективної лідерської комунікації, управління конфліктами, культури ділового мовлення, збереження професійного здоров’я та запобігання професійному вигоранню тощо.

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now