В ІНСТИТУТІ РОЗПОЧАЛОСЯ НАВЧАННЯ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

   22 січня 2017 року в Інституті розпочалось навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації для державних службовців міністерств аграрної політики та продовольства, екології та природних ресурсів України; Державних агентств України - з управління зоною відчуження, водних і лісових ресурсів, рибного господарства; Державної 

екологічної інспекції України, відповідних структурних  підрозділів обласних та Київської міської державних адміністрацій та інших органів влади, діяльність яких здійснюється у сфері агропромислового комплексу та забезпечення продовольчої безпеки держави, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, екологічної безпеки.

  У рамках першого навчального дня висвітлені питання щодо особливостей антикризового управління у публічному секторі України; розвитку децентралізації влади в контексті конституційних змін; запобігання та протидії корупції як складової публічного адміністрування.

Теоретико-практичний блок навчання з використанням інтерактивних тренінгових технологій забезпечували:

  • професор кафедри державознавства і права НАДУ при Президентові України, д.ю.н., проф. Василь Борденюк;

  • професор кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою НАДУ при Президентові України, д.і.н., проф. Сергій Борисевич;

  • професор кафедри адміністративного права і процесу Національної академії внутрішніх справ України, к.ю.н., доц. Олександр Лупало.

  Програма навчання державних службовців передбачає зустрічі із керівниками органів виконавчої влади, практичні заняття, інтерактивну рольову взаємодію і роботу в групах, під час якої слухачі зможуть ініціювати обговорення проблемних питань, проведення тренінгів провідними експертами-практиками для отримання навичок з прийняття управлінських рішень, ділового спілкування в органах державної влади, публічного виступу, вироблення продуктивного мислення управлінця та ефективного використання лідерських якостей, необхідних для забезпечення реалізації реформ у державному управлінні з використанням кращих європейських та світових стандартів.

    Упродовж січня місяця в Інституті відбудуться тематичні короткострокові семінари, зокрема:

•“Децентралізація влади в Україні та реформування місцевого самоврядування” (23-24 січня);

• “Написання проектів та грантів. Управління проектами” (25- 26 січня);

•“ Стратегічні пріоритети розвитку України в контексті реалізації програми “Стратегія реформ - 2020” (30-31 січня).

Наша адреса

04050, Україна

м. Київ,

вул. Академіка Ромоданова, 12/2

Телефон/факс:

(044) 483-76-02

моб. тел.:

(050) 974 89 62,

(068) 765 70 18

© ІПКК НАДУ при Президентові України 

Proudly made by Wix.com

  • facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now